R.T.Erdoganas taip pat pareiškė, kad Turkija gali atsisakyti kitų bendrų projektų su Rusija – pavyzdžiui, atominių elektrinių statybos.
Pasak jo, Rusija turėtų įsiklausyti į šiuos žodžius, nes Turikija turi daug alternatyvų, kur galėtų pirkti dujas. R.T.Erdoganas taip pat pareiškė, kad Turkija gali atsisakyti kitų bendrų projektų su Rusija – pavyzdžiui, atominių elektrinių statybos.
Spalio 6 dieną Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Rusijos Federacija Turkijai pateikė išsamius paaiškinimus, kodėl Rusijos naikintuvai įskrido į Turkijos oro erdvę. Jis taip pat išreiškė viltį, kad šis incidentas niekaip nepaveiks dujų projekto „Turkiškoji srovė“.
R.T.Erdoganas perspėjo Rusiją, kad Maskva daug praras, jei gilins konfliktą su Ankara. Pasak jo, oro erdvės pažeidimai yra negalimi. „Turkijos puolimas reiškia puolimą prieš visą NATO bloką“, – sakė jis.
Spalio 4 d. rusiškas naikintuvas MiG-29 nusitaikė į du Turkijos naikintuvus F-16, kurie patruliavo Sirijos pasienyje. Tą pačią dieną Rusijos ambasadoriui Turkijoje buvo pareikštas protestas. Rusija incidento neneigė.
Dar liepos pabaigoje pasirodė pranešimai, kad dujotekio tarp Rusijos ir Turkijos projektas stabdomas, nes nepavyksta susitarti, kokia nuolaida bus taikoma rusiškoms dujoms.
Turkija tikėjosi 10 proc. nuolaidos, tuo tarpu „Gazprom“ siūlė dėl nuolaidos tartis tik pradėjus statybas. Rusija per Turkiją norėjo tiesti keturias dujotiekio atšakas, kurių bendras galingumas btų 63 mlrd. kubinių metrų dujų per metus, nors pačiai Turkijai užtektų tik vienos atšakos.