Vilniaus kogeneracinė jėgainė šiemet planuoja pasamdyti 70 darbuotojų

Valstybės valdomos energetikos grupės „Lietuvos energija“ statoma 350 mln. eurų vertės Vilniaus kogeneracinė elektrinė per šiuos metus planuoja pasamdyti apie 70 energetikos inžinerijos specialistų ir administracijos darbuotojų.
Atliekų deginimo jėgainės statybos Vilniuje
Atliekų deginimo jėgainės statybos Vilniuje / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Temos: 2 Šiukšlės Šiluma

Pasak Vilniaus kogeneracinės jėgainės vadovo Sauliaus Barausko, naujų darbuotojų atrankos jau po truputį skelbiamos, o didžiausias srautas numatomas 2019 metų rudenį.

„Į darbo vietas, kurios bus sukurtos naujoje jėgainėje, ieškomi energetikos aukštąjį ar profesinį išsilavinimą įgiję, darbo patirties turintys specialistai. Taip pat planuojama pritraukti ir inžinerines studijas bebaigiančius studentus“, – BNS atsiųstame komentare sakė S.Barauskas.

Anot jo, dėl planuojamo didelio atrankų srauto, bus pasitelktas papildomas atrankų organizavimo partneris. Juo tapo bendrovė „People Link“, viešajame konkurse pasiūliusi mažiausią 9,4 tūkst. eurų kainą.

Konkurse taip pat dalyvavo bendrovės „Associates“ ir „Alliance Recruitment“, pasiūliusios personalo atrankos darbus atlikti atitinkamai už 11,7 tūkst. ir 17 tūkst. eurų.

„Sodros“ duomenimis, šiuo metu bendrovėje Vilniaus kogeneracinė jėgainė dirba 29 darbuotojai.

Vilniaus kogeneracinė jėgainė pradėta statyti 2018 metų rugsėjį, ją planuojama pradėti eksploatuoti kitų metų pradžioje. Jėgainėje bus deginamos atliekos ir biokuras. 190 mln. eurų paskolą jėgainės statyboms yra skyręs Europos investicijų bankas (EIB), dar 153 mln. eurų paramą suteikė Europos Komisija (EK).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis