Operatyviniai darbuotojai, kaip atskleidžia detales „Kommersant“, privažiavo prie bankininko namo, kai apsaugos darbuotojai vedžiojo dekoratyvinius V.Antonovo šunis. Patekti per vartus pareigūnams nepavyko, tad jiems teko lipti per neaukštą tvorą ir iš vidaus atidaryti vartelius kitiems operatyvininkams. Name gyvena pats V.Antonovas su sutuoktine ir dviem vaikais. Bankininkas namo duris pravėrė pats ir įsileido kratos rengėjus.
Buvęs „Snoro“ pagrindinis akcininkas gyvena name su baseinu, sporto sale, čia stovi ir elektrinis teleskopas.
Beje, šiuo metu besislapstantis kitas buvęs „Snoro“ akcininkas Raimondas Baranauskas nespėjo paslėpti automobilių, ir jie liko garaže Vilniuje. Vėliau jie buvo pardavinėjami.
Bankininko namuose operatyvinė grupė praleido 7 valandas, o šeimininko darbo kabinete kratos metu buvo paimtos USB laikmenos ir dokumentai. Taip pat namuose buvo rasti prabangių automobilių, kurie Lietuvoje yra areštuoti, raktai ir dokumentai. Tai – „Ferrari“, „Lamborghini“, „Aston Martin“ ir kitų prabangių markių automobiliai. Primename, kad teismas Lietuvoje yra nusprendęs areštuoti šį V.Antonovo turtą. „Kommersant“ taip pat mini šį faktą. Garaže taip pat rastas mikroautobusas „Mercedes“, padidinto pravažumo „Jaguar F-Pace“, BMW 750.
Rusiškų automobilių parkas pasirodė kuklesnis – autentiška „Volga“, taip pat dar ir įprasta GAZ-21.
Kaip skelbia Rusijos laikraštis, V.Antonovas naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį įprastu reisu lėktuvu buvo nugabentas į Sankt Peterburgą, kur jis yra minimas byloje dėl lėšų iššvaistymo banke „Sovetskij“. Rusas buvo šio banko konsultantas. „Kommersant“ skelbia, kad jis kol kas įtariamas 150 milijonų rublių (2 mln. eurų) pasisavinimu iš banko „Sovetskij“. Tačiau teisėsauga esą turi informacijos apie V.Antonovo padarytą žalą mažiausiai dešimtyje bankų.
Dar anksčiau prasidėjęs tyrimas dėl banko „Sovetskij“ lėšų iššvaistymo jau leido suimti šio banko vadovus. Pavyzdžiui, banko stebėtojų tarybos pirmininkas Vladimiras Mitrušinas ir buvęs banko valdytojas Andrejus Karpovas buvo suimti dar kovą. Būtent po jų apklausos paaiškėjo, kad negrąžinamą 150 mln. rublių kreditą paėmė V.Antonovas.
Taip pat tyrimo metu buvo išaiškintas fiktyvių įmonių tinklas, kuriems buvo išduodami negrąžinti kreditai ne tik „Sovetskij“, bet ir kituose bankuose. Teisėsauga įtaria, kad prie to prisidėjo būtent V.Antonovo kontroliuojamos organizacijos.
Rusijos naujienų agentūra „Interfax“ penktadienį skelbia, kad pareigūnai Sankt Peterburgo Vyborgo rajono teismui teigė, jog suėmimas yra būtinas, nes V.Antonovas gali nuo tyrimo slapstytis ar spausti liudytojus.
Kaltinimus neigiantis V. Antonovas suimtas vienam mėnesiui ir aštuonioms paroms.
Buvusio bankininko advokatai prašė teismo skirti gerokai lengvesnę kardomąją priemonę – namų areštą arba 10 mln. rublių (140 tūkst. eurų) užstatą. BNS cituoja agentūrą „Interfax“, kuri pranešė, jog pareigūnai teismą tikino, jog suėmimas būtinas, nes V. Antonovas gali nuo tyrimo slapstytis ar spausti liudytojus.