„Ne tai, kad ruošiuosi bylinėtis, tai jau vyksta“, – pareiškė banko „Mezhprombank“ įkūrėjas ir buvęs senatorius S.Pugačiovas.
Apie savo patirtus nuostolius dėl aktyvų nusavinimo verslininkas dar prieš metus rašė savo laiškuose Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.
Buvęs bankininkas įsitikinęs, kad bylą laimės.
Buvęs bankininkas įsitikinęs, kad bylą laimės. Jis tvirtina turintis įrodymų apie tai, kad jo nuosavybė buvo nusavinta.
S.Pugačiovas taip pat pasakojo apie savo paskutinį susitikimą su V.Putinu Amsterdame prieš pusantrų metų. Oligarchas teigė, kad šis susitikimas truko neilgai.
„V.Putinas sakė: „Tikrai tuo užsiimsiu, parašyk detales, išsiaiškinsiu, kontroliuosiu.“ Na visokius tokius dalykus, kad viskas bus puiku“, – pareiškė verslininkas.
Rusijoje S.Pugačiovas yra kaltinamas didelio masto turto grobstymo organizavimu. Maskva Didžiosios Britanijos valdžiai jau yra išsiuntusi verslininko ekstradicijos prašymą. Ši šalis artimiausiu metu priims sprendimą, ar bus patenkintas šis Rusijos prašymas.
Birželio 29 d. S.Pugačiovas laikraščiui „Daily Mirror“ teigė, kad prieš jį buvo organizuotas pasikėsinimas.
Birželio 29 d. S.Pugačiovas laikraščiui „Daily Mirror“ teigė, kad prieš jį buvo organizuotas pasikėsinimas.
Šis pareiškimas nuskambėjo po to, kai po verslininko automobiliu Londone buvo rastas sprogmuo. Po šio įvykio S.Pugačiovui skirta sustiprinta policijos apsauga.
2008 m. žurnalas „Forbes“ S.Pugačiovo turtą įvertino 2 mlrd. dolerių ir jo pavardė puikavosi 50 turtingiausių rusų sąraše. Verslininkas taip pat turėjo „stačiatikių saugumiečių bankininko“ pravardę.
Nuo 2001 m. verslininkas Federacijos Taryboje atstovavo Tuvos respublikai, tačiau pastarosios vadovas 2011 m. specialiu įsakymu jo įgaliojimus sustabdė.
Tais pačiais metais S.Pugačiovui pateikus kaltinimus dėl turto grobstymo, verslininkas paliko Rusiją.
2010 m. spalio 5 d. Rusijos centrinis bankas iš „Mezhprombank“ atėmė veiklos licenziją, kurią jis turėjo nuo 1992 m.