Komisijai pateiktas 121 puslapio dokumentų rinkinys, kurį sudaro detalūs Pasaulinių tarpbankinių finansinių telekomunikacijų organizacijos („SWIFT“) sistemos įrašai, iš kurių matyti, kaip banko „Snoras“ įsigyti ir valdyti vertybiniai popieriai ir piniginės lėšos buvo pervesti į privačių asmenų sąskaitas Šveicarijos bankuose be jokio atlygio bankui „Snoras“.
Komisijai pateikta ir korespondencija bei kiti dokumentai, nurodantys, į kieno sąskaitas banko „Snoras“ turtas išplaukė. Dokumentai atskleidžia ir veikas, kuriomis galimai buvo stengiamasi nuslėpti turto dingimą.
„Jau anksčiau Komisijai pateikti Lietuvos banko, banko „Snoras“ laikinojo ir bankroto administratorių surinkti duomenys patvirtino, kad sprendimai dėl banko buvo pagrįsti svariais įrodymais. Dabar komisijai pateikti papildomi dokumentai jau sekundžių tikslumu atskleidžia, kaip ir kada iš banko dingo turtas“, – sakė Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas.
Lietuvos bankas Komisijai iš viso yra pateikęs per 100 dokumentų, tarp kurių – detalus specialios Lietuvos banko darbo grupės ir banko „Snoras“ inspektavimo komisijos tarnybinis raštas, kuriame pateikti įrodymai dėl mažesnio nei deklaruota banko turto. Komisijai Lietuvos bankas taip pat yra pateikęs išsamią (114 psl.) laikinojo administratoriaus ataskaitą, kurioje išdėstytos konkrečios įvairaus turto sumažėjimo vertės. Šie duomenys pagrįsti banko „Snoras“ sąskaitų išrašų analize bei informacija, gauta iš bankų, kuriuose bankas „Snoras“ deklaravo saugantis vertybinius popierius ir kitą turtą. Parengiant laikinojo administratoriaus ataskaitą, dalyvavo tarptautinės audito kompanijos „Deloitte“ Lietuvos padalinys.