„Louis Vuitton“ Kalifornijoje išsinuomojo Johno Lautnerio sukurtą „Bob and Dolores Hope“ pastatą ir į jį atskraidino daugiau nei 500 svečių iš viso pasaulio į kolekcijos pristatymą.
„Aš esu svetimas. Esu prancūzas Kalifornijoje“, – sakė „Louis Vuitton“ kūrybos direktorius Nicolas Ghesquière'as.
Jis į vakarinę pakrantę vis sugrįžta jau 20 metų, per kuriuos spėjo pažinti vietinius.
„Vasarą jie rengiasi taip, tarytum būtų žiema. Jie jaučia savo kūną, tai yra gotikos bruožas. Čia yra indėnų kultūra, dykuma. Aš stebiu visus tuos dalykus ir juos atspindžiu kolekcijoje“, – sakė jis.
Jis, žinoma, nėra vienintelis ten kuriantis talentingas vyras. „Dior“ mados namų kūrybos direktorius Rafas Simonsas pasakojo, kad Los Andželas jį įkvėpė, o taip būna tikrai ne visur.
„Kai esu ten, aš galvoju ir piešiu. Kartais, kai nuvykstu į kitas vietas, sustingstu. Kai esu Antverpene, idėjos ateina nuolat. Tas pats vyksta ir Los Andžele“, – kalbėjo jis.
Per savo draugų tinklą jis susipažino su mados kolekcininkais, jis juos aplanko, ką retai daro Paryžiuje. Tai ne priežastis manyti, kad šių mados specialistų neslegia tokia pati sunki istorijos našta kaip Paryžiuje, nors R.Simonso kolekcijos kritikai būtent taip ir sako.
R.Simonsas vis dar planuoja pristatyti „Dior“ kolekciją Los Andžele, nors tą turėjo padaryti dar iki „Louis Vuitton“ renginio.
Mados pasaulyje išleidžiama vis daugiau ir daugiau pinigų. Vasarį, prieš tai, kai „Louis Vuitton“ į Palms Springsą atskraidino 500 žmonių, įmonė užėmė parodų erdvę Holivude, kurioje svečiai galėjo grožėtis 3D spausdintuvais padarytais krepšiais, esančiais ant vieno iš mėgstamiausių N.Ghesquière'o modelių. Rudenį „Gucci“ atnaujins Los Andželo menų muziejaus šventės rėmimą.
Los Andželo dizaino namų „Band of Outsiders“ įkūrėjas mano, kad susidomėjimas Los Andželu ir jo apylinkėmis yra laikinas.
„Panašu, kad Los Andželas yra tik paskutinė didelio kruizo stotetė. Neaišku, kur laivas sustos kitą sezoną“, – kalbėjo jis.
Tačiau, pavyzdžiui, butiko „Just One Eye“ Holivude įkūrėja Paola Russo mano, kad Los Andželo dabar reikia visiems. Pasak jos, prieš 10 metų kiekvienam paryžiečiui labiau patiko Niujorkas ne Los Andželas.
„Kas nutiko tiems laikams? Dabar visi nori būti čia“, – sakė moteris.
Louisas Leemanas yra Prancūzijos avalynės dizaineris. Iš Paryžiaus į Los Andželą jis persikraustė 2014 metais, apie tai svajojo penkerius metus.
Los Andžele atsidaro vis daugiau naujų parduotuvių, senos yra renovuojamos.
„Los Andželas yra nuostabus miestas šiuo metu, jis yra centre kūrybinio sprogimo. Ten yra daug nuostabių ir įkvepiančių žmonių iš kino, technologijų, muzikos, architektūros, maisto ir kultūros pasaulių. Dabar dar ir mados pasaulio. Ir jie visi daro labai įdomių dalykų“, – sakė „Burberry“ kūrybos vadovas Christopheris Bailey.
O prancūzų potraukis šiai vietai yra ypatingas. Pavyzdžiui, L.Leemanas yra Prancūzijos avalynės dizaineris. Iš Paryžiaus į Los Andželą jis persikraustė 2014 metais, apie tai svajojo penkerius metus.