Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

Medicinos bankas terminuotus indėlius siūlo vokiečiams ir austrams

Mažiausias Lietuvoje komercinis Medicinos bankas pradėjo siūlyti Vokietijos ir Austrijos piliečiams terminuotuosius indėlius. Anot banko, tokią paslaugą bankas pradėjo teikti, tapęs virtualios terminuotųjų indėlių platformos „Raisin“ partneriu.
Medicinos bankas
Medicinos bankas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Bendradarbiavimas su Vokietijos „fintech“ įmone „Raisin“ – svarbus žingsnis ne tik mūsų bankui, bet ir visai Lietuvos bankininkystei, nes pirmą kartą lietuviški terminuotieji indėliai išbandomi tarptautinėje rinkoje“, – pranešime sakė banko administracijos vadovė ir valdybos pirmininkė Dalia Klišauskienė.

Anot pranešimo, naudodamiesi „Raisin“, užsienio piliečiai galės pasirinkti Medicinos banko indėlius ir laikyti pinigus Lietuvoje.

Anot vadovės, bankininkystė Lietuvoje yra patikima ir stabili, o banke laikomi indėliai iki 100 tūkst. eurų yra apdrausti.

Internetinė terminuotųjų indėlių platforma „Raisin“ įsteigta Vokietijoje 2013 metais ir šiuo metu bendradarbiauja su 34 bankais, veikiančiais 17 Europos šalių, kuriose turi daugiau nei 75 tūkst. registruotų klientų.

Kovo pabaigoje Medicinos banko turtas siekė 270,6 mln. eurų (11,3 proc. daugiau nei 2016-ųjų kovo pabaigoje) ir sudarė apie 1 proc. Lietuvos bankų sistemos turto. Paskolų rinkoje Medicinos bankas valdo 0,8 proc., o indėlių – 1,2 proc. rinkos.

Pagrindinis Medicinos banko akcininkas yra Šveicarijoje gyvenantis lietuvis Saulius Karosas – jis valdo 87,82 proc. akcijų. „Western Petroleum Ltd“ valdo 9,87 proc., kiti akcininkai – 2,31 proc. akcijų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos