Tai leidiniui patvirtino „Revolut“ administracijos vadovas Richardas Daviesas. Anot jo, klientai Vakarų Europoje bus aptarnaujami per Airiją, kur „Revolut“ taip pat siekia elektroninių pinigų įstaigos licencijos.
„Mes jau turime JK Europos elektroninių pinigų įstaigos licenciją (EMI) ir toliau aptarnausime klientus šalyje. Mūsų strategija yra aptarnauti Vidurio ir Rytų Europos klientus per Lietuvos elektroninių pinigų įstaigos ir banko licencijas. Dėl klientų Vakarų Europoje mes kalbamės su centriniu Airijos banku, kad gautume licenciją ten“, – interviu „The Telegraph“ sakė R.Davisas.
Pasaulinė „Revolut“ būstinė liks Londone, iš kur bus valdomi mokėjimai Jungtinėje Karalystėje.
„Strategiškai Europoje mes judame link trijų licencijuotų juridinių vienetų modelio“, – pridūrė jis.
Anot R.Davieso, tokia strategija yra „tikrai tvirta“, o įmonė turės komandas arti kiekvienos rinkos, kurioje veikia. Tokio modelio pirminė priežastis, jo teigimu, yra „Brexitas“.
„Brexitas“ yra pirminė priežastis, bet (modelio pasikeitimas – BNS) taip pat yra atspindys vartotojų paklausos visoje Europoje, kur turime milijonus klientų ir šis skaičius toliau sparčiai auga“, – teigė R.Daviesas.
„Revolut“ Lietuvoje turi EMI ir specializuoto banko licencijas. Įmonė dar pernai žadėjo pradėti banko veiklą Lietuvoje, bet to nepadarė iki šiol.
Bendrovė skelbia šiuo metu Lietuvoje turinti apie 300 tūkst. klientų bei įdarbinusi daugiau nei 100 darbuotojų.