Bendrajam kainų pokyčiui didžiausios įtakos turėjo 3,9 procento sumažėjusios rafinuotų naftos produktų gamybos, 1 procentu – elektros, dujų, garo tiekimo ir oro kondicionavimo, 4,3 – gėrimų gamybos produkcijos kainos ir 0,9 procento padidėjusios chemikalų ir chemijos produktų gamybos, 0,3 – maisto produktų gamybos kainos.
Lietuvos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per mėnesį sumažėjo 1,1 procento. Labiausiai atpigo mašinų ir įrangos remonto ir įrengimo produkcija – 8,1, gėrimų gamybos produkcija – 5,1 procento, o pabrango tekstilės gaminių gamybos produkcija bei pagrindinių guminių ir plastikinių gaminių gamybos produkcija – atitinkamai 2,1 ir 1,4 procento. Maisto produktų kainos beveik nepasikeitė, nes kai kurių produktų rūšių brangimas atsvėrė kitų produktų rūšių pigimą. Cukrus atpigo 7 procentais, žuvys ir žuvų produktai – 2,3, vaisių, uogų ir daržovių sultys – 2,1 procento. Pabrango perdirbti vaisiai ir daržovės – 8 procentais, mėsos ir paukštienos produktai – 1,4 procento.
Ne Lietuvos rinkoje parduotos pramonės produkcijos kainos per mėnesį sumažėjo 1,9 procento. Labiausiai – 4,3 procento – atpigo rafinuotų naftos produktų gamybos produkcija, 2,7 procento – medienos ir medienos gaminių, išskyrus baldus, gamybos produkcija, o pabrango elektros, dujų, garo tiekimo ir oro kondicionavimo produkcija – 14,4, odos ir odos dirbinių gaminių gamybos – 3,2 procento – produkcija.
Per metus (2012 m. spalio mėn., palyginti su 2011 m. spalio mėn.) visos parduotos pramonės produkcijos kainos padidėjo 3,8 procento. Labiausiai – 10,3 procento – pabrango rafinuotų naftos produktų gamybos produkcija, 7,5 procento – žalios naftos gavybos produkcija, o atpigo mašinų ir įrangos remonto ir įrengimo produkcija bei tabako gaminių gamybos produkcija – atitinkamai 12,4 ir 10,1 procento.