Į startuolį investavo rizikos kapitalo fondai „V-Sharp Venture Studio“, „Inventure“, „BADideas.fund“ ir verslo angelai.
Anot „Leya AI“ generalinio direktoriaus ir vieno įkūrėjų Mindaugo Bružo, ateityje DI mentoriai galės padėti ne tik mokytis kalbų, tačiau ir, pavyzdžiui, mesti svorį.
„Mūsų kuriamos technologijos, didelis produkto iteravimo greitis ir bendradarbiavimas su konkrečių sričių ekspertais paruošė pagrindą išplėsti mūsų modelį už kalbos mokymosi ribų. Ilgalaikė mūsų misija – asmeninį mentorių padaryti prieinamą kiekvienam planetos gyventojui“, – pranešime teigė M.Bružas.
„Leya AI“ prieš 6 mėnesius pristatė asmeninio DI mentoriaus „Leya AI Tutor“, kuris realiuoju laiku leidžia tobulinti kalbėjimo įgūdžius ir suteikia grįžtamąjį ryšį taip, kaip tai darytų mokytojas, beta versiją. Aštuonių žmonių komandos kurta platforma jau turi daugiau nei 4 tūkst. vartotojų iš daugiau nei 100 šaliu.
„Leya AI“ 2020 metais įsteigė informacinių technologijų bendrovės „Interactio“ investuotojas ir buvęs valdybos narys M. Bružas ir anksčiau pirmajame Lietuvos vienaragyje „Vinted“ dirbęs dirbtinio intelekto specialistas Donatas Tamošauskas.
Įmonės komandos nariai dirba Lietuvoje, Suomijoje, Ispanijoje, Austrijoje, Bangladeše ir Nyderlanduose.