Oficialiai teigiama, kad su R.Walli neseniai jau atsisveikinta. Tai esą padaryta energetikos ministro nurodymu, teigia dienraštis.
Neveikianti Ignalinos atominė elektrinė už valandą britų teisininkams moka 490 eurų (1 700 litų). Užsienio teisinė kontora konsultuoti elektrinės pasamdyta prieš metus. Ji vertina sutartis su Vokietijos bendrove „Nukem Technologies“, kuri stato branduolinių atliekų saugyklą. Per metus su britų teisininkais jau pasirašyta 15 mln. litų vertės sutarčių.
Indų kilmės britų verslininkas vadovauja arba valdo daugiau kaip 10 Lietuvoje registruotų įmonių – tarp jų „The Royal Bank of Baltics“, „Anglo Baltic Bank“, „Kipšelis“. Jos dažniausiai užsiima nekilnojamojo turto prekyba ir konsultacijomis.
Kreditų valdymo agentūros „Creditreform“ pateiktais duomenimis, R.Walli bendrovės yra skolingos „Vilniaus energijai“, elektros tiekėjams „Lesto“, „Sodrai“. Šio verslininko nesėkmingai ieško ir buvę verslo partneriai, kuriems jis esą liko skolingas milijonus litų.
Ignalinos atominės elektrinės atstovė Daiva Rimašauskaitė tvirtino, kad R.Walli iki šiol niekam nekėlė jokių įtarimų – nei energetikos ministrui Arvydui Sekmokui, nei specialiosioms tarnyboms. „Viešųjų pirkimų dokumentuose jis buvo pateiktas kaip vienas „Taylor Wessing“ subrangovų. Ši britų bendrovė jam mokėjo ir atlyginimą“, – paaiškino elektrinės atstovė.