„Pripažinsiu, rasti sutarimą dėl taikos nebuvo lengva. Iš pradžių LVK reikalavo, kad paneigčiau savo viešai pasakytus žodžius dėl nesąžiningų reikalavimų ir atlyginčiau 50.000 Eur LVK neturtinę žalą asmeniškai bei tokią pačią sumą atlygintų ir Užimtumo tarnyba. Tokį paneigimą daryti atsisakiau, nes tai reikštų meluoti sau ir kitiems. Visus metus vykstant teismo procesui derėjomės su LVK dėl taikaus ginčo sprendimo, kuris pareikalavo daug energijos ir valios pastangų.
Bendradarbiavimas yra vienas iš kertinių pamatų mano veikloje, todėl ir konfliktinių situacijų sprendimo, grįsto teisingumu ir sąžiningumu, ieškau bendradarbiaujant. Tikiu, kad šios mano savybės leido surasti abiem ginčo pusėms tinkamą sprendimą ir LVK taikos sutartimi atsisakė man kelto reikalavimo paneigti viešą pasisakymą dėl sulauktų grasinimų ir neturtinės žalos atlyginimo.
Kaip kompromisą aš savo ruožtu sutikau ištrinti savo skelbtą įrašą socialiniuose tinkluose ir kreiptis į du kanalus (Delfi ir 15min), kad jie pašalintų dalį mano komentaro. Ne todėl, kad paneigiu ginčo objektą, bet todėl, kad daugiau energijos galėčiau skirti konstruktyviam, vertę kuriančiam darbui. Tikiu, kad iš šio ginčo visi šio to išmokome. Džiaugiuosi, kad yra ne vienas socialinis partneris, kurie kelia klausimus etiškai ir ieško bendradarbiavimo ir konstruktyvaus dialogo.
Užimtumo tarnyba visuomet siekia konstruktyvaus dialogo su verslu ir verslo asociacijomis. Norime girdėti jų poreikius ir rasti, kaip kartu galime tobulinti sistemas. Tik, pirmiausia, galvodami ne apie savo kišenę, o apie tai, kas iš tiesų būtų naudinga Lietuvai ir jos žmonėms. Todėl tikiu, kad šis plačiai nušviestas ginčas išeis į naudą mums visiems kuriant geresnę bendradarbiavimo kultūrą Lietuvoje“, - rašoma Ligitos Valalytės komentare.