V.Čmilytė-Nielsen pasigenda taupymo viešajame sektoriuje

Valdantiesiems diskutuojant apie kai kurių mokesčių pertvarką ir lėšų gynybai paiešką, parlamento vicepirmininkė liberalė Viktorija Čmilytė-Nielsen pasigenda taupymo viešajame sektoriuje.
Viktorija Čmilytė - Nielsen
Viktorija Čmilytė - Nielsen / Roberto Riabovo / BNS nuotr.

„Pasigendu viešojo sektoriaus išlaidų peržiūrėjimo, tam tikro taupymo, nes jeigu yra įjungiamas režimas, kai aiškiai pasakai, kad štai gynyba yra prioritetas, biurokratinio aparato pūtimasis, naujų komisijų steigimas, naujų tarybų, komitetų, darbo grupių ir panašiai yra priešingas veiksmas“, – penktadienį Žinių radijui teigė buvusi Seimo pirmininkė.

V.Čmilytės-Nielsen teigimu, socialdemokratų vadovaujama valdančioji koalicija ypač linkusi kurti naujus darinius tuo metu, kai reikėtų kaip tik mažinti tai, kas nebūtina.

V.Čmilytė-Nielsen mano, kad dabar pats geriausias laikas revizuoti valstybės valdomą turtą.

„Tai galėtų būti dar vienu šaliniu, kaip būtų galima ir sutaupyti, ir pritraukti investicijų, ir gauti taip reikalingų lėšų“, – kalbėjo parlamento vicepirmininkė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
LEA kviečia seną katilą keisti nauju šilumos siurbliu. Pasinaudojus skiriamomis dotacijomis galima sutaupyti net iki 90 proc. šilumos siurblio kainos
Reklama
6 Juodkalnijos perlai – kurį kurortą rinksitės jūs?
Reklama
Geras regėjimas be akinių ir kontaktinių lęšių – tik 699 Eur abiems akims, operaciją atliekant Vilniaus klinikoje „Naujas regėjimas“
Reklama
Gyvenimas ant upės kranto – Nemuno vingyje iškilo 38 sklypų kvartalas „Druskininkų slėnis“