Verslo ir darbuotojų atstovai apie 2021-uosius ir lūkesčius 2022-aisiais

Baigiantis 2020-iesiems, BNS paklausė verslo ir darbuotojų atstovų, kuo išskirtiniai jiems buvo antrieji pandemijos pažymėti metai ir kokių lūkesčių jie turi 2022-iesiems.
Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / 123RF.com nuotr.

„Teltonika IoT Group“ prezidentas Arvydas Paukštys:

Praėję metai buvo geriausi, tiesiog puikūs: pasiekėme dvigubą apyvartos augimą, komanda padidėjo nuo 1200 iki 2000 darbuotojų. Kitąmet norėtume tęsti šį suplanuotą augimą – daug turime numatę investicijų ir projektų, ypač mums, o ir valstybei aktualūs du projektai – naujas „Teltonikos“ technologijų centras Molėtuose ir laboratorijų bei biurų kompleksas Liepkalnyje. Statybos abiejose objektuose bus pradėtos 2022-aisiais, o Molėtuose gal ir bus pabaigtos tais pačiais metais.

Baimių ar nerimo dėl kitų metų neturiu – dirbam, o išeitis visada yra.

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ generalinis direktorius Algimantas Markauskas:

Svarbus pokytis, atsiradęs dėl besitęsiančios pandemijos – pasikeitę vartojimo įpročiai. Padidėjęs vartojimas gelbėjo šalių ekonomikas, tačiau tai tapo iššūkiu įprastiniams prekių srautams. Esminis klausimas – kiek ilgai tęsis ši situacija, ar sugrįšime į priešpandeminius vartojimo įpročius, nes verslai turi nuspręsti, kur ir kiek investuoti.

Kitas svarbus aspektas, darantis įtaką vadybai – auganti informacinių burbulų įtaka. Priimant sprendimus, būtina žiūrėti į faktus ir jų neignoruoti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų