Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Vilniuje įsteigta Kinijos kapitalo elektroninių pinigų įstaiga pradeda veiklą

Vilniuje oficialiai pristatyta Kinijos finansinių technologijų įmonės mokėjimo paslaugų platforma, kuri palengvins atsiskaitymus tarp Europos ir Kinijos, rašoma pranešime žiniasklaidai. Pirmosios paslaugos bus suteiktos verslo klientams, o šis kinų bendrovės žingsnis reiškia, kad finansinės operacijos tarp Europos ir Kinijos bus vykdomos sklandžiau bei už mažiausią suteikiamos paslaugos mokestį.
Internetinė bankininkystė
Internetinė bankininkystė / 123RF.com nuotr.

Vilnius pasirinktas Europos centriniu biuru

„Mūsų tikslas yra plėstis ne tik į Europą, bet ir į Vidurio bei Pietryčių Aziją ir Artimuosius Rytus. Dedami pirmuosius žingsnius Europoje, Vilnių pasirinkome kaip centrinį biurą. Esame labai patenkinti Lietuvos požiūriu į užsienio finansinių technologijų įmones. Jūsų šalyje operatyviai išduodamos elektroninių pinigų licencijos, leidžiančios įmonei teikti paslaugas visoje Europoje, taip pat galimybės prisijungti prie Lietuvos Banko valdomos SEPA-MMS mokėjimų sistemos, kuri leidžia mūsų įmonei atlikti mokėjimus SEPA erdvėje.

Taip pat augantis finansinių technologijų sektorius regione, kvalifikuota darbo jėga – visi šie aspektai nulėmė, kad centriniu ofisu Europos rinkai buvo pasirinktas Vilnius“, – sakė Kinijos įmonės „International Business Settlement Holdings Ltd.“ viceprezidentas Waylonas Yehas.

Kurtis Lietuvoje pradėjo prieš metus

„International Business Settlement“ Lietuvoje pradėjo kurtis dar praėjusių metų pradžioje. 2017 m. kovo mėnesį Lietuvos bankas Kinijos įmonės padaliniui Europoje „IBS Lithuania“ suteikė elektroninių pinigų įstaigos licenciją. Jau tuomet Kinijos bendrovė užsiminė, kad ketinimai dėl plėtros Lietuvoje yra rimti ir ilgalaikiai, siekiant išplėsti klientams teikiamų paslaugų apimtį. Šiuo metu Lietuvoje dirba 8 darbuotojai, tačiau numatoma, kad 2018 m. šis skaičius gali padvigubėti. Kitose grupės įmonėse dirbantys kolegos taip pat prisideda prie bendrų tikslų. Iki šiol „IBS Lithuania“ yra gavusi 2,5 mln. Eur investicijų iš motininės kompanijos.

„Tai yra unikali galimybė pasiekti, kad Vilnius taptų Kinijos vartais į Europą ir Europos vartais į Kiniją. Ši užduotis nėra lengva, nes reikia suderinti du skirtingus pasaulius, tačiau matome didelį mūsų siūlomų paslaugų poreikį ir potencialą, todėl esame nusiteikę labai entuziastingai“, – kalbėjo „IBS Lithuania“ vadovas Artūras Tamulynas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„ID Vilnius“ – Vilniaus miesto technologijų kompetencijų centro link
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais