100-oji „Mokslo sriuba“ – apie nesvarumą ir palydovinį ryšį

Jūsų dėmesiui – šimtoji „Mokslo sriubos“ laida, kurioje trumpai paaiškiname, kaip veikia palydovinis ryšys, o didžiąją laiko dalį pasakoja apie nesvarumą kosmose. Žemiau pateikiame laidos kūrėjų išplatinto pranešimo fragmentą.
Šimtoji „Mokslo sriubos“ laida
Šimtoji „Mokslo sriubos“ laida

2012 metų kovą prasidėjo nuotaikinga „Mokslo sriubos“ laida. Šiandien, mūsų iniciatyvai jau penkeri metai ir Jūs, nuostabūs žiūrovai, dabar matote šventinę šimtąją laidą. „Mokslo sriubos“ kūrybinę komandą sudaro daugiau nei 50 savanorių, išsibarsčiusių po įvairius Lietuvos miestus ir užsienio šalis. Mes esame moksleiviai, studentai, įvairiausių sričių specialistai, taip pat smalsūs mokslininkai.

Prieš daugiau nei metus įkvėpti buvusios KTU studentų televizijos Kobra TV, pagalvojome, kad ir mes galime sukurti kažką panašaus – Mokslo sriubos internetinę televiziją. Mokslo populiarinimo reikia žymiai daugiau! Jei anksčiau kūrėme tik „Mokslo sriubos“ laidą, tai dabar po truputį pradedame filmuoti tiesiogines transliacijas bei reportažus ir rubrikas. O kai kurie, atradę gyvenimo prasmę ir džiaugsmą, siekiame susikurti darbą. Mus vienija mokslo populiarinimas, tad atradimai tik prasideda!

VIDEO: Mokslo sriuba: 100-oji laida arba kaip Žemėje galima patirti nesvarumą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai