Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

5 priežastys, kodėl jums reikia išmaniojo laikrodžio

Šiandien daugelis savo dienos nebeįsivaizduoja be išmaniojo telefono, kompiuterio ir kitų sparčiai tobulėjančių technologijų. O visai šalia jų – ir išmanieji laikrodžiai. Turbūt neturintiems šio prietaiso, kyla klausimas, kam jis reikalingas?
Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“
Išmanusis laikrodis „Samsung Galaxy Watch“ / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Tiesa tokia, kad šie įrenginiai ne tik seka fizinį žmogaus aktyvumą, bet ir atlieka vis daugiau telefono funkcijų. Štai, penkios priežastys, kodėl jums reikalinga mažoji išmaniojo telefono versija ant riešo, rašoma pranešime spaudai.

1. Asmeninis asistentas ant jūsų riešo

Šiandien technologijų kūrėjai supranta, kad dauguma vartotojų yra linkę įsigyti tuos prietaisus, su kuriais galima ne tik sportuoti, bet ir pramogauti, atlikti kasdienius darbus ar tiesiog juos nešioti kaip stilingą aksesuarą.

Naujausiuose išmaniuosiuose laikrodžiuose integruojamos funkcijos, leidžiančios jiems tapti asmeniniu asistentu. Pranešimus apie orus, svarbius dienos susitikimus ar suplanuotas užduotis, naujausius elektroninius laiškus, įvykius socialiniuose tinkluose visada galima matyti vos pažvelgus į ant riešo esantį prietaisą. Taip pat išmaniaisiais laikrodžiais galima atsiliepti į skambučius ir atrašyti žinutes net neištraukus telefono iš kišenės ar rankinės.

2. Asmeninių treniruočių sąrašas

Nepaisant papildomų funkcijų, išmaniųjų laikrodžių gamintojai nepamiršta, kad pirmoji šių prietaisų užduotis buvo – sekti fizinį aktyvumą. Todėl šie įrenginiai ne tik primena, kiek žingsnių ar kilometrų nuėjote per dieną, bet ir siūlo visą sąrašą personalizuotų treniruočių.

Treniruotės vartotojams yra parenkamos pagal gyvenimo būdą, ritmą ir fizinį aktyvumą, pritaikytos sportuoti tiek lauke, tiek viduje ir nereikalaujančios specialios įrangos. Taip pat išmanieji laikrodžiai geba atpažinti įvairias fizines veiklas – ėjimą, bėgimą, plaukimą ir kitą veiklą, todėl su šiuo prietaisu dar paprasčiau sekti kasdienį aktyvumą ar skaičiuoti sudegintas kalorijas.

3. Padeda palaikyti geresnę savijautą

Dažnas miego trūkumas ir neretai patiriamas stresas gali sukelti įvairias ligas. Todėl stebėti savijautą yra be galo svarbu, o tai padaryti daug lengviau su tam tinkamu prietaisu. Išmanieji laikrodžiai atlieka ir šią funkciją – seka širdies ritmą, pulsą ir gilaus miego valandas. Pavyzdžiui, „Samsung“ išmanusis laikrodis „Galaxy Watch“ atpažįsta aukštą streso lygį ir iš karto pateikia keletą kvėpavimo pratimų, padedančių sutelkti dėmesį ir nusiraminti.

Taip pat naujausi išmanieji laikrodžiai vykdo miego stebėseną ir seka jo kokybę, įskaitant net akių judesius. Nuolatinė minčių ir kūno stebėsena padės jaustis geriau ir net pakeisti miego įpročius, siekiant kokybiško ir visaverčio poilsio.

4. Mėgstamiausia muzika visada keliaujanti kartu

Išmaniųjų laikrodžių savininkai taip pat gali patogiai mėgautis mylimiausia muzika. Jos klausytis galima tiesiai per išmanųjį laikrodį naudojant „Wi-Fi“ ar „Bluetooth“ ryšį. Taip pat daugelis prietaisų palaiko LTE ryšį, todėl mėgstamiausią savo grojaraštį vartotojai gali klausytis tiesiog internetu.

5. Madinga ir stilinga

Kaip jau supratote, naujausi išmanieji laikrodžiai geba tikrai daug. O šiais technologijų laikais, be abejonės, tai tuo pačiu gali būti ir labai madingas aksesuaras. Gausybė ekrano pasiūlymų, įvairių spalvų modeliai, keičiamos apyrankės, tradicinio laikrodžio dizainą atkartojantys prietaisai – visa tai mūsų dienomis kiekvienam leidžia išsirinkti pagal asmeninius poreikius ir stilių.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų