Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

5 programėlės nepamirštamam vakarėliui su draugų kompanija

Vasara – puikus laikas susitikti su karantino laikotarpiu išsiilgtais draugais, artimaisiais ir kartu džiaugtis vasariška šiluma. Deja, dažnai pritrūkstama idėjų, ką kartu veikti ir kaip į įvairius žaidimus įtraukti visą kompaniją. Pasitelkite išmaniojo telefono pagalbą – kokios mobiliosios programėlės dar labiau pralinksmins, pranešime žiniasklaidai pasakoja „Bitės Profai“.
Draugai
Draugai / 123RF.com nuotr.

„Programėlių parduotuvėse netrūksta smagių žaidimų, kuriuos gali žaisti net ir nemažos žmonių grupės. Didelis privalumas, kad jie nereikalauja nuolat žiūrėti į mobiliojo ekraną, todėl savo dėmesį galėsite skirti draugams ar artimiesiems. Šiuo atveju išmanusis bus tik priemonė, padedanti pramogauti“, – sako „Bitės Profė“ Lina Štrafėlaitė.

„Tiesa ar drąsa“ – visus prajuokinsiantis žaidimas

Tikrai nesudėtingas, tačiau labai nuotaikingas žaidimas, kurį nemenka tikimybė, jog jau žaidėte anksčiau sėdėdami prie laužo. „Bitės Profė“ rekomenduoja šįkart išbandyti „Tiesos ar drąsos“ žaidimo programėlę anglų kalba „Truth or Dare („Android“ ir „iOS“).

„Kiekvienas žaidėjas sprendžia, ko nori. Nemeluojant atsakyti į neretai provokuojantį klausimą? Ar išdrįsti atlikti tam tikrą užduotį? Ši programėlė siūlo daugiau nei 1000 užduočių, kurias parenka kiekvienam žaidėjui atsitiktine tvarka. Užduotys suskirstytos į penkis sudėtingumo lygius ir yra sukurtos žaisti tiek keliems žmonėms, tiek didesnei kompanijai“, – tikina L.Štrafėlaitė.

„Ką pasirinktum?“ – dar vienas drąsos žaidimas

Itin paprastas žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas gauna du visiškai skirtingus pasirinkimus. Taip sukuriama dilema, ką geriau pasirinkti? Žaidėjas turi gerai apgalvoti savo sprendimą ir paaiškinti, kodėl pasirinko būtent tai.

123RF.com nuotr./Moteris automobilyje
123RF.com nuotr./Moteris automobilyje

„Pasirinkimų žaidimą padės žaisti programėlė „Would You Rather?“ („Android“ ir „iOS“). Joje rasite daugiau nei 360 klausimų įvairiomis temomis – nuo gyvenimo, meilės ir pasimatymų iki klausimų apie maistą, pasaulio šalis ar technologijas. Klausimus galėsite rinktis pagal temas, o žaidimas itin paprastas, bet įdomus – žaisti galėsite tiek su bendraamžiais, tiek su skirtingo amžiaus žmonėmis. Programėlė tikrai padės apie artimuosius sužinoti naujų, netikėtų faktų“, – tikina išmaniųjų įrenginių ekspertė.

„Atspėk dainą“ – netrukus dainuosite prie laužo

Pasirinkite muzikos žanrą, kuris artimas visiems draugams ir spėliokite išgirstas dainas, jų atlikėjus ir metus, kada pasirodė kiekvienas kūrinys. Už atspėtą tikslų dainos pavadinimą skirkite 10 taškų, už atlikėjo įvardijimą ir kūrinio išleidimo metus – dar po 5. Skaičiavimui pasinaudokite bet kuriame telefone esančia užrašų knygute. Tai smagus žaidimas, kuris netrukus paskatins visus dainuoti prie laužo.

„Youtube“ vaizdo įrašų platformoje yra specialus kanalas „Madmartigan‘s Music Trivia“. Jame netrūksta vaizdo įrašų – žaidimų, kuriuose paleidžiama daina ir skiriamas laikas ją atspėti. Vėliau pasirodo ir teisingi atsakymai. Galite spėlioti skirtingų dešimtmečių kūrinius, tad žaidimas tinkamas įvairaus amžiaus žaidėjams“, – pasakoja „Bitės Profė“.. Galite spėlioti skirtingų dešimtmečių kūrinius – 2010, 2000, 1990 ir dar senesnių“, – pasakoja „Bitės Profas“.

Toa Heftiba nuotr./ Unsplash nuotr./Draugai
Toa Heftiba nuotr./ Unsplash nuotr./Draugai

Taip pat kartu su draugais galite spėlioti dainas bene populiariausioje programėlėje melomanams – „Song Quiz: Guess The Song“ („Android“ ir „iOS“).

Spėlionė „Guess“ – išlaisvins kūrybiškumą

Atsisiųskite programėlių parduotuvėse itin gerai vertinamą spėlionių žaidimą „Guess“ („Android“ ir „iOS“). Jame turėsite pasitelkti veido mimikas, aktorinius sugebėjimus, iškalbą, o kartais net ir dainavimą.

„Vienas šio žaidimo režimų vadinasi „Heads Up“, kai telefoną laikote prie savo kaktos, o jūsų draugai mato žodį, pavyzdžiui, katinas. Šį žodį turite atspėti klausinėdami įvairių klausimų – ar esu gyvas? Ar esu kietas? Ar esu pūkuotas? Kitas režimas yra šarados, kai jūs negalite kalbėti, tačiau vaidinate, pavyzdžiui, tam tikrą dainininką, o kiti turi jį atspėti“, – paaiškina L. Štrafėlaitė.

„Never Have I Ever“ žaidime – intriguojančios provokacijos

Dar smagiau juoksitės žaisdami suaugusiems skirtą žaidimą „Never Have i Ever“ („Android“ ir „iOS“). Jame visi atsakinės į šmaikščius, gluminančius, netgi ir į šokiruojančius klausimus įvairiomis temomis – meilės, romantikos, vaikystės. Ši programėlė leis išgirsti negirdėtų istorijų, o galbūt tokių papasakoti ir patiems.

„Programėlių parduotuvėse galima rasti labai daug šio žaidimo versijų, tačiau ne visos jos patikimos ir gali nuvilti. Būtent ši versija yra viena naujausių ir pasižymi minimalistiniu dizainu, tad ją lengva naudoti visiems. Kitas privalumas, jog žaidimas gali veikti net ir be interneto ryšio“, – pažymi specialistė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Reklama
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?
Reklama
Sodyba – saugus uostas neramiais laikais
Reklama
Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai