Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

AMD atsisako „Google Android“ planšetinių kompiuterių, liks su „Microsoft Windows“

Kompanija AMD oficialiai patvirtino, kad artimiausiu metu nežada palaikyti „Google Android“ operacinės sistemos su savo naujos kartos APU procesoriais. Lustų projektuotojas ir toliau liks visiškai ištikimas programinės įrangos giganto „Microsoft“ operacinei sistemai „Windows 8“.
„Android“
„Android“ / Gedimino Gasiulio/15min.lt nuotr.

Verta pažymėti faktą, jog prieš metus AMD pasamdė keletą programinės įrangos specialistų, siekdama įvertinti „Google Android“ operacinę sistemą, tad jos atsisakymas dėl minėtos priežasties atrodo gana keistas. Ši operacinė sistema dominuoja išmaniųjų telefonų rinkoje, o dėl palaikymo iš „Samsung“, „Sony“, „LG“ bei „Asus“, bei ypač pigių planšetinių kompiuterių, netrukus turėtų dominuoti ir planšetų rinkoje.

Teigiama, kad bent jau kol kas „Google Android“ operacinė sistema nedomina AMD, nes ji negali konkuruoti su ARM architektūra pagrįstų lustų kainomis, kurios svyruoja nuo 25 iki 40 JAV dolerių. „AMD Fusion APU“ procesoriai yra pastebimai galingesni tiek skaičiuojamojoje galioje, tiek žvelgiant ir iš grafinės pusės, tačiau juos pagaminti kainuoja žymiai brangiau, nei konkurentų lustus, o jie dar yra reiklesni energijai.

„AMD žvelgia į planšetinių kompiuterių rinką, kurioje vartotojai reikalauja didelės spartos, tad mes kalbame apie kainas tarp 500 ir 600 JAV dolerių. O šioje rinkoje, be jokių abejonių, mes tikime „Windows 8” sėkme“, – sakė AMD atstovė  Lisa Su naujienų agentūrai IDG.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų