Du kartus per metus vykstanti „Tech mugė“ tradiciškai vienoje vietoje suburia ryškiausius šalies IT darbdavius ir tuos, kurie pradeda ar ketina pradėti karjerą šiame sektoriuje. Renginyje taip pat aktyviai diskutuojama IT sektoriui svarbiais klausimais, pranešimus skaito reikšmingiausi rinkos darbdaviai, tarp kurių šį rudenį – SEB, Valstybės Duomenų agentūra, „Nasdaq“, ir kt. „Vilnius Coding School“ kartu su Kibernetinio Saugumo Ekspertų asociacija organizuoja teminę diskusiją „Kibernetinio saugumo ateitis: kaip įveikti naujus iššūkius ir pasinaudoti technologinėmis galimybėmis?“
Kaip sako renginį organizuojančios „Vilnius Coding School“ įkūrėja Julija Rimšelė, siekiama, kad lankytojai čia ne tik gautų galimybę pasikalbėti su potencialiais darbdaviais, bet ir išgirstų naudingų įžvalgų, geriau suprastų, kuo gyvena visas IT sektorius.
„Labai didžiuojamės, kad mugė tapo erdve, kur svarstantys apie karjerą IT užmezga ryšį su savo svajonių darbovietėmis, o profesionalai gauna progą aptarti industrijai aktualiausias temas, padiskutuoti apie jos vystymosi kryptį. „Tech mugėje“ gali labai aiškiai matyti, kaip prisijungia vis naujos įmonės, ateina vis daugiau lankytojų, o tokiu būdu auga visa mūsų bendruomenė“, – teigia ji.
Renginio organizatorė atkreipia dėmesį, kad po pavasario mugės buvo permąstyta, kaip turėtų atrodyti konferencijų erdvė. Ji bus perkelta ir padidinta, todėl į ją, bus galima pakviesti dar didesnę auditoriją. Pirmą kartą „Tech mugėje“ vyks ir visiškai pranešimų dalis skirta išskirtinai žmogiškųjų išteklių specialistams, organizuojama kartu su „StartupCV“ ir „SmartHR Partners“.
Renginyje tradiciškai dalyvausiančios Tarptautinių ir tarpvaliutinių pinigų perlaidų bei mokėjimų bendrovės „Western Union Processing Lithuania“ vadovas Daniel Jay Marostica sako, kad šio verslo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų technologinių įgūdžių. „Tech mugė“ – tai viena geriausių vietų susitikti tiek su talentingiausiais studentais, tiek su šviežiais absolventais, tiek karjeros kryptį keičiančiais specialistas.
„Mes labai vertiname asmeninį bendravimą ir džiaugiamės turėdami galimybę asmeniškai susitikti su kandidatais. Darbuotojus atsirenkame po kruopštaus proceso, kuris įtraukia ir pokalbius, ir užduotis, ir bendravimą su mūsų komanda. Tačiau viskas labai dažnai prasideda nuo štai tokių neformalių susitikimų“, – sako jis.
Savo ruožtu Registrų centro Žmonių ir organizacijos vystymo departamento vadovė Ramunė Kandzežauskienė visus, svajojančius apie karjerą IT srityje, ragina per „Tech mugę“ drąsiai eiti prie įmonių stendų, uždavinėti klausimus bei įsitikinti tuo, kokia atvira ir įtraukianti yra tech bendruomenė.
„Mums dalyvavimas čia leidžia parodyti, kiek skirtingų sričių ir kompetencijų slepiasi už žodžių „sukauptų duomenų pagrindu sukurtos paslaugos klientams“. Labai vertiname smalsumą ir atvirumą, tad kviečiame prieiti, užduoti rūpimus klausimus, pažinti mūsų kultūrą ir vertybes, aptarti bendradarbiavimo galimybes. Nekantriai laukiame susitikimo su visais, kurie yra pasirengę žengti kitą karjeros žingsnį“, – drąsina ji.
Dalyvavimas „Tech mugėje“ yra nemokamas. Tereikia iš anksto užsiregistruoti čia.
“Tech mugės“ organizatoriai – „Vilnius Coding School“. Renginyje bus galima gyvai sutikti „Gurtam“, SEB bankas, „Ignitis grupė“, „Boozt Technology Baltics“, Valstybės duomenų agentūra, „Nordcurrent“, „Western Union“, „Nasdaq“, Užimtumo tarnyba, „Orion Innovation“, „Digital Aero Technologies“, Registrų centras, „Everwest“, „StartupCV“, BKA ir kitų įmonių atstovus. Pilna renginio programa netrukus bus paskelbta renginio puslapyje www.techmuge.lt