Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“

Moderni „Hi-Fi“ ir „High End“ garso atkūrimo įrangos rinka itin konkurencinga. Siekdami pritraukti klientus, gamintojai griebiasi įvairių būdų: inovatyvių technologijų diegimo, unikalaus išorės bei vidaus dizaino ar netgi įžūlaus, klaidinančio marketingo. Startuoliai bando prisistatyti rinkoje išradingais sprendimais ar patrauklia kaina.
3 dovanų idėjos muzikos ir garso entuziastams
Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“ / „Panasonic“ nuotr.

Atrodytų, negali būti nieko geresnio už įrenginį, kuriame integruotos geriausios komplektuojančios dalys, pažangios technologijos, minimalistinis industrinis ar klasikinis retro dizainas. Deja, gan dažnai brangus stiprintuvas, DAC-as (skaitmeninis analoginis keitiklis) ar kolonėlės tiesiog „neskamba“. Taip nutinka, kai dirbama paskubomis arba mažai patirties turintiems projektuotojams nepavyksta viename aparate suderinti aukšto lygio elementų. Tad ilgametes tradicijas puoselėjantys prekės ženklai saugo savo reputaciją ir išleidžia tik kruopščiai ištobulintus modelius, kurie nenuvils ir reikliausio audiofilo.

„Technics“ – tai Japonijos elektronikos korporacijai „Matsushita Electric“ (šiuo metu „Panasonic Corporation“) priklausantis prekės ženklas, skirtas „Premium“ klasės garso technikai. Nuo 1965 m. „Technics“ išleidžia įvairiausius produktus: vinilo plokštelių grotuvus, stiprintuvus, radijo imtuvus, magnetofonus, CD grotuvus, kolonėles. Daugelis „Technics“ modelių tapo savo segmentų lyderiais bei ikonomis.

„Panasonic“ nuotr./Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“
„Panasonic“ nuotr./Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“

Garso atkūrimo įranga nuolat tobulėja ir darosi vis įvairesnė, malonumas klausytis tampa vienu iš pagrindinių kriterijų renkantis namams bei profesionaliai veiklai skirtus produktus. Internetas suteikia galimybę siųsti ir gauti didžiulius duomenų kiekius, leidžiančius skaitmeniniu būdu transliuoti „high resolution“ muzikos įrašus. Savo naujuose įrenginiuose „Technics“ efektyviai naudoja dešimtmečius kurtas bei atnaujinamas technologijas, taip pat diegia modernias galimybes muzikos mėgėjams mėgautis aukščiausios kokybės skambesiu.

Nuo 1972 m. visame pasaulyje nupirkta daugiau nei 3,5 milijono legendinių „Technics SL-1200“ vinilo plokštelių grotuvų. SL-1200 (S reiškia „Stereo“, L – „Grotuvas“) pritraukė audiofilus tikrovišku ir detaliu skambesiu, itin efektyviai naudojama firmine tiesioginės pavaros technologija bei neprilystamu patikimumu, kurį ypač vertina profesionalūs didžėjai.

„Panasonic“ nuotr./Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“
„Panasonic“ nuotr./Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“

Naujausios kartos „High End“ klasės modeliuose „Technics SL-1200GR2“ įdiegta nemažai sprendimų, užtikrinančių itin sklandų, tikslų disko sukimosi stabilumą ir išskirtinai žemą triukšmo lygį. Vieni svarbiausių sprendimų yra pažangi variklio valdymo sistema ir naujas kelių pakopų maitinimo šaltinis. Variklio keliama vibracija slopinama naudojant PWM signalą, kurį generuoja „Delta-Sigma(ΔΣ) Modulation“ technologija – labai tikslus 1 bito D/A konvertavimo metodas, apimantis „Technics“ patentuotą technologiją „JENO Engine“, kuri naudojama ir kompanijos skaitmeniniuose stiprintuvuose.

„Delta-Sigma(ΔΣ)-Drive“ ir magnetinio dažnio generatoriaus (FG) greičio nustatymo sistema užtikrina itin aukštą disko sukimosi greičio tikslumą, kuris klausytojams leidžia mėgautis detaliu skambesiu, tikslia garso scena ir labai žemu triukšmo lygiu.

„Panasonic“ nuotr./Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“
„Panasonic“ nuotr./Audiofilai bei profesionalai renkasi „Technics“

Naujasis daugiapakopis SL-1200GR2 maitinimo šaltinis užtikrina išskirtinį signalo ir triukšmo santykį bei aiškų skambesį. Be to, dviejų sluoksnių grotuvo pagrindas, pagamintas iš aliuminio ir kompozicinės medžiagos BMC, grotuvo konstrukcijai suteikia aukštą atsparumą vibracijoms. Techniškai tobulų elementų rinkinį papildo sunkus guma dengtas aliuminio atraminis diskas, didelio jautrumo S formos galvutės laikiklis („tonarm“-as) bei solidžios kojelės.

Viena svarbiausių namų garso tendencijų yra vis labiau populiarėjantys turinį transliuojantys ir naudojimui tinkle paruošti stiprintuvai. „Technics SU-GX70“ – „Premium“ klasės prabangiai atrodantis įrenginys, apimantis daugybę funkcijų bei sistemų: nuo „AirPlay“ ir „Spotify Connect“ iki vinilo grotuvo įvesties ir HDMI ARC, kad galėtumėte prijungti televizorių. SU-GX70 taip pat itin kokybiškai atkuria garsą, tai įrenginys turintis visas savybes tapti efektyviu modernios stereofoninės sistemos centru.

Stebėtinai lengva SU-GX70 konstrukcija apima visiškai skaitmeninę stiprinimo grandinę, kuriai nereikia didelių A/B klasės stiprintuvų-aušintuvų. „Technics“ teigia, kad stiprintuvo sistema sukurta taip, kad išsaugotų didelės raiškos garsą nuo pradžios iki pabaigos, kartu išlaikant „minkštą“ analoginio garso tekstūrą. Skaitmeninė kalibravimo sistema atsižvelgia į skirtingus kolonėlių varžos lygius ir pritaiko garsą konkrečiai patalpai ir kolonėlių išdėstymui. GX70 įrengtos 2 maitinimo grandinės atskiria į skaitmeninį stiprintuvą siunčiamą galią nuo likusios elektronikos, kad signalas būtų aiškesnis.

„Clean Power Clock Generator“ technologija, perimta iš „Technics Reference“ klasės komponentų įrenginių, leidžia itin tiksliai apdoroti skaitmeninį signalą ir užtikrinti aukščiausią atkuriamo garso tikslumą. SU-GX70 suteikia galimybę be jokių rūpesčių, naudojant „Chromecast“ sistemą, transliuoti „Spotify“, „TIDAL“, „Deezer“, „Qobuz“ ir „Amazon Music HD“ įrašus, palaikant MQA didelės raiškos garso srautinį perdavimą. kad būtų pasiektas stulbinantis tikslumas. „Wi-Fi“, „AirPlay 2“ ir „Bluetooth“ sistemos užtikrina sklandų belaidžio tinklo ryšį. Fizinio ryšio sąsajų rinkinį sudaro 2 linijinės įvestys, 3 skaitmeninės įvestys, USB-A ir USB-B jungtys. Sidabrinės arba juodos spalvos SU-GX70 yra elegantiško, minimalistinio dizaino.

Puikių ekspertų atsiliepimų sulaukė kompaktiška dviejų kanalų sistema „Technics SA-C600/SB- C600“ su „streamer“-io funkcija. Skaitmeniniame stiprintuve SA-C600 įdiegta jau minėta technologija „JENO Engine“ (Jitter Elimination and Noise-Shaping Optimization) nedidelių matmenų aparate užtikrina solidžią galią ir dinamišką skambesį. Šis tinklo grotuvas ne tik leidžia transliuoti turinį iš „Spotify Connect“, TIDAL, „Deezer“ ir „Amazon Music“, bet ir turi įdiegtą CD diskų grotuvą, kolonėlių kalibravimo technologiją, „AirPlay 2“ ryšį ir interneto radiją.

„Panasonic“ nuotr./3 dovanų idėjos muzikos ir garso entuziastams
„Panasonic“ nuotr./3 dovanų idėjos muzikos ir garso entuziastams

Išgirdus „Technics“ vardą, daugumai muzikos entuziastų kyla asociacijos su legendiniais vinilo grotuvais. Tačiau pirmasis „Technics“ aparatas, sukurtas 1965 m., buvo nedidelė dviejų juostų ant stovo ar lentynos montuojama kolonėlių sistema. Projektuojant kompaktišką akustinę sistemą, gebančią kurti koncertų salės atmosferą namuose ir skambėti galingai, tikroviškai bei detaliai, reikia aukščiausio profesionalumo. „Technics“ inžinieriai puikiai pritaikė savo žinias elegantiško dizaino kolonėlese SB-C600.

Dviejų juostų kompaktiškoje kolonėlėje įrengtas unikalus bendraašis garsiakalbis, veikiantis „Linear Phase“ principu. Sistemą „Phase Precision Driver“ sudaro 15 cm žemųjų dažnių garsiakalbis ir 25 mm aukštųjų dažnių garsiakalbis su aliuminio kupolu. Optimizavus ir efektyviai suderinus SB-C600 difuzorius bei kitus elementus su korpuso konstrukcija, itin veiksmingai slopinami rezonansai bei virpesiai, užtikrinamas detalus skambesys ir plati garso scena. Technologija „Balanced Driver Mounting Architecture“ (BDMA) leidžia mėgautis įspūdingu atkuriamo garso aiškumu ir tikroviškumu.

„Technics“ akustines sistemas aukštai vertino koncertų salių projektuotojai bei muzikantai. Inovatyvūs „Technics AFP“ plokštieji monitoriai dėl savo galios ir tikslumo „Vienna State Opera“ buvo naudojami kaip scenos monitorinės kolonėlės, o futuristinė ruporinė sistema SST-1 pateko į Niujorko Modernaus meno muziejų dėl savo išskirtinės dizaino koncepcijos.

Svarbiausi kriterijai, padedantys apsispręsti, ar įsigyti „Technics“ gaminius, yra itin kokybiškas šio prekės ženklo įrenginių atkuriamas garsas, inovatyvi bei patikima konstrukcija ir patrauklus dizainas. Siekdamas firminio „Technics Sound“, japonų prekės ženklas naudoja aukščiausio lygio komponentus bei medžiagas tikroviškiausiam garsui atkurti.

„Technics“ veiklos filosofija: Derindami meilę muzikai ir milžinišką aukščiausios klasės „Technics“ komandos garso patirtį, kuriame prekės ženklą, kuris muzikos mėgėjams suteikia didžiausią emocinę muzikinę patirtį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis