Devynios programėlės, kurios padės geriau organizuoti savo gyvenimą

El. paštas mūsų gyvenimus turėjo padaryti paprastesnius. Tačiau vietoje to jis ilgainiui tapo kelionių maršrutų, sąskaitų, socialinės žiniasklaidos pranešimų, kvietimų ir įvairiausių darbo dokumentų sąvartynu.
Mobilioji aplikacija Google Inbox
Mobilioji aplikacija Google Inbox / Scanpix nuotr.

Tyrimų duomenys rodo, kad dalis specialistų net trečdalį darbo dienos praleidžia žiūrėdami ir tvarkydami el. pašto pranešimus, ką jau kalbėti apie paprasčiausią brukalą.

Technologijų bendrovės mums pateikė sprendimų, kurie leistų susitvarkyti su duomenų srautu – ne tik el. paštu, bet ir kalendoriumi ir darbų sąrašais.

„Google“, supraprastinto el. pašto standartą nustatė dar prieš dešimtmetį. O prieš mėnesį paieškos milžinas pristatė nemokamą programėlę „Inbox“, kuri leidžia patogiai sugrupuoti nesibaigiančią el. laiškų virtinę. Programėlė automatiškai atskiria socialinių tinklų atnaujinimus, receptus ir kitas naujienas į atskiras kategorijas.

Tyrimų duomenys rodo, kad dalis specialistų net trečdalį darbo dienos praleidžia žiūrėdami ir tvarkydami el. pašto pranešimus, ką jau kalbėti apie paprasčiausią brukalą.

„Inbox“ taip pat suteikia galimybę kuriam laikui „užmigdyti“ el. pašto pranešimus ir juos įjungti tuomet, kai žmogus atvyksta į tam tikrą vietą.

Smagu tai, kad „Google“programėlė anaiptol nėra vienintelė galimybė. Štai dar kelios programėlės, kurios gali tapti jūsų skaitmeniniu pagalbininku.

El. pašto sutvarkymui

„Inbox“

Ši aplikacija yra dar vienas „Google“ mėginimas modernizuoti el. paštą. Programėlė moka atskirti tokią svarbią informaciją kaip skrydžių nusileidimo laikai ir draugų telefono numerių pokyčiai.

Platforma: „iOS“, „Android“

„CloudMagic“

El. laiškų ieškojimas išmaniajame telefone gali būti daug laiko reikalaujantis užsiėmimas. „CloudMagic“ pakeičia telefone esančias programėles ir gerokai pagreitina paiešką.

Platforma: „iOS“, „Android“

„Boxer“

Aplikacija pritaiko populiarių susitikinėjimo programėlių kaip „Tinder“ vartotojo aplinką el. pašte ir leidžia naršyti po žinutes naudojant gestais paremtą valdymą.

Platforma: „iOS“, „Android“

Kalendoriui

„Sunrise Calendar“

Tai labai paprastai naudojama programėlė, kuri leidžia vartotojams įtraukti tūkstančius unikalių kalendorių, tokių kaip sporto komandų tvarkaraščiai. Šioje programėlėje matysite tik trijų dienų, o ne savaitės įvykius. Tai leis sumažinti netvarką.

Platforma: „iOS“, „Android“

„Tempo“

„Tempo“ skirta tiems, kas nuolat lankosi verslo susitikimuose. Ji automatiškai parenka informaciją iš pašto ir interneto, kad atnaujintų instruktažus iš artėjančių susitikimų.

Platforma: „iOS“

„UpTo“

Nuolatinis blaškymasis tarp įvairių kalendorių gali erzinti. „UpTo“ leidžia susisteminti labiausiai susijusius įvykius iš draugų ar prekės ženklų (pvz. tam tikros televizijos programos) ir juos įtraukti į savo kalendorių.

Platforma: „iOS“, „Android“

Viskam kitam

„30/30“

Ši paprasta užduočių tvarkyklė vartotojams leidžia padalinti dienas į mažesnes atkarpas (standartiniuose nustatymuose – 30 min) ir pasirinkti reguliarias pertraukas.

Platforma: „iOS“

„Any.Do“

Su šia aplikacija įrenginyje galima pasiekti paprastus užduočių sąrašus. Programėlė vartotojus ragina planuoti savo dienas ir kas rytą naudotis vieta paremtais priminimais.
 

Platforma: „iOS“, „Android“

„Asana“

„Asana“ yra užduočių valdiklis, sukurtas bendradarbiavimui. Ši aplikacija leidžia bendradarbiauti su iki 15 žmonių vienu metu, paskirstyti specifines užduotis ir t.t.

Platforma: „iOS“, „Android“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Pasisemti ilgaamžiškumo – į SPA VILNIUS
Akiratyje – žiniasklaida: ką veiks žurnalistai, kai tekstus rašys „Chat GPT“?
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų