„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

„Facebook“ laukia dideli išvaizdos pokyčiai, kurie jau dabar rodomi naudotojams

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ netrukus atrodys visai kitaip, nei šiandien įprasta daugeliui žmonių.
Naujojo „Facebook“ dizaino tamsusis režimas
Naujojo „Facebook“ dizaino tamsusis režimas / Facebook.com

Kai kuriose pasaulio vietose naujasis feisbuko dizainas jau dabar yra aktyvuojamas, o Lietuvoje kai kuriems vartotojams yra pateikiamos tik demonstracijos, ko tikėtis. O tikėtis reikia didesnio, lengviau skaitomo šrifto, galimybės nuotraukas peržiūrėti pilno ekrano režimu ir švaresnio dizaino, kuriame daugiau vietos užima ne tekstas, o vaizdai. Kai kuriems vartotojams svarbiausias pokytis bus galimybė įsijungti „tamsųjį režimą“, kuomet fonas būna pilkas/juodas, o raidės – baltos. Toks vaizdas kai kuriems vartotojams būna ne tik patrauklesnis – tai aktualu ir žmonėms, kurių išmaniųjų įrenginių akumuliatoriai greitai išsikrauna. Mat OLED matricų pagrindu pagaminti ekranai tamsesnėms spalvoms atvaizduoti sunaudoja mažiau energijos.

Tačiau išvaizdos pokyčiai – ne vienintelė naujovė. Šiek tiek keisis ir navigacija tinklo viduje. Žinoma, feisbuko kūrėjai tvirtina, kad bus patogiau ir paprasčiau, o reikiamus dalykus susirasite greičiau, tačiau užtikrintai teigti, ar naujesnis dizainas iš tiesų yra geresnis, galėsime tik po pusmečio naudojimo.

Kol kas neskelbiama, kada naujasis dizainas, kurį šiuo metu leidžiama išbandyti nedidelei vartotojų daliai, pasieks visus vartotojus – „Facebook“ gana lakoniškai informuoja, kad praneš.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Influencerė Paula Budrikaitė priėmė iššūkį „Atrakinome influencerio telefoną“ – ką pamatė gerbėjai?
Reklama
Antrasis kompiuterių gyvenimas: nebenaudojamą kompiuterį paverskite gera investicija naujam „MacBook“
Reklama
„Energus“ dviratininkų komandos įkūrėjas P.Šidlauskas: kiekvienas žmogus tiek sporte, tiek versle gali daugiau
Reklama
Visuomenės sveikatos krizė dėl vitamino D trūkumo: didėjanti problema tarp vaikų, suaugusiųjų ir senjorų