Didelių pokyčių pradžia
Gali būti, kad „Google Pixel 6“ pasirodymas bus tik savaičių klausimas – nors kol kas ir žinome tik tiek, kad telefonas turi pasirodyti šių metų rudenį. Nepaisant to, kad konkuruojančios bendrovės šiuo laikotarpiu taip pat pristato telefonus, „Pixel 6“ turbūt yra tas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, nes jis žymi didelius pokyčius „Google“ telefonų dizaine.
„Pixel 6“ ir „Pixel 6 Pro“ – taip, laukiame dviejų versijų – žada pakeisti viską, ką žinome apie „Google“ telefonus. Svarbiausia funkcija – patvirtinta oficialiame „Google“ reklaminiame pranešime – yra nauja sistema luste, vadinama „Tensor“, kuri turi suteikti „Pixel 6“ serijai daugybę iki šiol nematytų dirbtinio intelekto galių.
Visgi, galime bandyti atspėti datą: „Google“ instagramo puslapyje pateiktuose paveikslėliuose matomas telefono laikrodžio valdiklis, kuriame užrašyta „Antradienis 19“. Taip, spalio 19-oji yra antradienis. Tai būtų šiek tiek vėliau nei pernai, kai „Google“ paskelbė apie „Pixel 5“ (rugsėjo 30 d.).
Žinoma ir tai, kad „Pixel 6 Pro“ turės 6,7 colio 120 Hz QHD+ lenktą ekraną ir tris galines kameras, įskaitant ultraplokščiąją ir 4 kartus optiškai priartinantį sulankstytą teleobjektyvą. Tuo tarpu įprastas „Pixel 6“ turės šiek tiek mažesnį 6,4 colio 90 Hz FHD+ plokščią ekraną ir neturės teleobjektyvo kameros.
„Google“ teigia, kad „Pixel 6“ bus „aukščiausios kainos produktas“, todėl galima tikėtis, kad jis kainuos gerokai brangiau nei „Pixel 5“. Gali būti, kad „Pixel 6“ kaina gali prasidėti nuo 999 USD (850 eur).
„Pixel 6“ tensorinis procesorius
Pagrindinė „Google Pixel 6“ funkcija yra naujasis „Tensor SoC“, kuriame daug dėmesio skiriama dirbtiniam intelektui ir mašininiam mokymuisi. Pavyzdžiui, „Tensor Processing Unit“ gali paimti neryškų mažamečio vaiko atvaizdą ir padaryti vaiko veidą ryškesnį. TPU atpažintų, kad neryškus vaizdas yra veidas, ir tada atliktų reikiamus koregavimus.
Be to, „Pixel 6“ gali taikyti dirbtinį intelektą ir kompiuterinę fotografiją vaizdo įrašams. Pavyzdžiui, filmuojant saulėlydį, „Pixel 6“ gali automatiškai sureguliuoti baltos spalvos balansą ir padidinti dinaminį diapazoną.
Naudojant kalbos keitimą į tekstą, TPU gali leisti redaguoti žodžius klaviatūroje net jums kalbant, o kalbos keitimas į tekstą vyksta beveik akimirksniu. Tai tik keletas dalykų, kuriuos numatomai sugebės „Tensor“.
Naujieji „Google“ išmanieji telefonai taip pat turėtų tapti pirmaisiais, kurie bus išleisti su naująja „Android 12“ operacinės sistemos versija.