Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

„Huawei“ pristatė įrenginį, kuris padės lengviau dirbti nuotoliniu būdu

Spalio 12 dieną tarptautinė technologijų bendrovė „Huawei“ Šiaurės, Rytų ir Centrinėje Europoje pristatė naujos kartos išmanaus bendradarbiavimo įrenginį „IdeaHub“. Tikimasi, kad šis prietaisas taps visų tipų biurų išmanios ekosistemos centru, ypač padidinsiančiu veiklos efektyvumą dabartinėmis sąlygomis, kai vis daugiau įmonių ir įstaigų darbą organizuoja nuotoliniu būdu, rašoma pranešime.
Huawei „IdeaHub“ išmanusis įrenginys
Huawei „IdeaHub“ išmanusis įrenginys / Huawei nuotr.

Naujasis produktyvumo įrankis skirtas padėti komandoms lengviau bendradarbiauti tarpusavyje. „IdeaHub“ integruota daugybė tą palengvinančių funkcijų: galimybė dirbti keliais mobiliais įrenginiais ar kompiuteriais vienu metu, interaktyvi lenta, išmanus rašymas ranka, galimybė bendradarbiauti per atstumą ir organizuoti vaizdo konferencijas. Biurams skirtas išmanusis įrenginys pasižymi ir trimis unikaliomis savybėmis: atvira debesijos vaizdo konferencijų ekosistema, integruota dirbtinio intelekto technologija ir inovatyviu bei paprastu prietaiso dizainu, vietoj rinkoje paplitusios sudėtingos fizinės konstrukcijos.

Huawei nuotr./Huawei „IdeaHub“ išmanusis įrenginys
Huawei nuotr./Huawei „IdeaHub“ išmanusis įrenginys

„IdeaHub“ palaiko populiariausias trečiųjų šalių debesijos vaizdo konferencijų paslaugas ir platformas, o tai leis verslui smarkiai supaprastinti virtualių susitikimų organizavimo procesą. Prie geresnės video konferencijų patirties prisidės ir 1080p HD vaizdo kokybė su galimybe dalintis 4K rezoliucijos turiniu“, – apie naująjį produktą pasakoja Peng Li, „Huawei“ Centrinės, Rytų ir Šiaurės Europos regionų debesijos ir dirbtinio intelekto verslo grupės prezidentas.

Išmanusis įrenginys taip pat yra aprūpintas įvairiomis dirbtinio intelekto funkcijomis, tokiomis kaip pašalinį triukšmą slopinanti „Acoustic Baffle“ technologija ar „AutoFrame“ sprendimas, automatiškai parenkantis optimalų vaizdo kameros kampą, priklausomai nuo konferencijų kambario ypatybių ir dalyvių skaičiaus. Naudodamas dvylika mikrofonų ir 4K raiškos kamerą, „IdeaHub“ gali lokalizuoti kalbančiojo balsą aštuonių metrų spinduliu. Platesnės amplitudės balso perdavimo dažnis užtikrina itin aiškų Hl-Fi kokybės garsą net ir labiausiai nuo prietaiso nutolusioje biuro vietoje.

„Mūsų tikslas yra pritaikyti 4K rezoliucijos ir dirbtinio intelekto technologijas visame mūsų nuotoliniam darbui skirtų įrenginių asortimente. Taip siekiame įgalinti įmones padidinti savo produktyvumą ir veiklos efektyvumą, bei leisti darbuotojams patirti džiaugsmą dirbti kartu be apribojimų“, – teigia Peng Li.

Biurams skirtas įrankis taip pat pasižymi minimalistiniu dizainu. Dėl plono ir nedaug vietos užimančio stovo bei į vieną išorinio maitinimo laidą integruotų kelių kabelių sprendimo, išmanusis įrenginys padeda išvengti bet kokių su laidų sujungimu susijusių nesklandumų ir įkūnija paprastumo filosofiją. Kurtas taip, kad derėtų bet kokioje aplinkoje, įrenginys akimirksniu išmania erdve gali paversti susirinkimų kambarį, vadovų pasitarimo kabinetą ar namų biurą, o taip pat gali nesunkiai atstoti lentą, projektorių ir profesionalią vaizdo konferencijų įrangą. Tokias produkto kūrėjų pastangas įvertino ir tarptautiniai dizaino specialistai, dėl elegantiškos, šiuolaikiškos ir į vartotoją orientuotos konstrukcijos „IdeaHub“ skyrę „Red Dot Award 2020“ apdovanojimą.

Išmanųjį biuro įrenginį „IdeaHub“ galima įsigyti nuo pirmadienio, spalio 12 dienos. Produktų liniją sudaro „IdeaHub S“ ir „IdeaHub Pro“ modeliai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos