Kaip rašoma NASA krentančių dangaus kūnų registracijos polapyje, sprogimo energija prilygo 13 tūkst. tonų trotilo (TNT). Šis sprogimas prilygsta Hirošimos atominės bombos sprogimui, bet 40 kartų nusileidžia 2013 m. vasario 15 d. virš Čeliabinsko sprogusio meteorito energijai (500 tūkst. tonų trotilo ekvivalentas).
Astronomas Philas Plaitas ramina, kad nėra pagrino panikuoti: meteoritas nukrito į Atlanto vandenyną negyvenamoje teritorijoje. Anot astronomo, šis meteoritas nebuvo toks didelis kaip Čeliabinsko, todėl nebūtų pridaręs tiek daug nuostolių: galbūt tik išgąsdinęs ir išdaužęs savo sprogimo banga keletą langų. Tad neveltui apie šį dangaus kūną sužinojome praėjus dviem savaitėms po įvykio.
Meteorito kritimo vieta žemėlapyje:
Tuo tarpu Čeliabinsko meteoritas sužeidė daugiau nei 1600 žmonių (skaičiuojant ir tuos, kuriuos supjaustė dūžtantys stiklai). Tąkart dangaus kūnas skilo į smulkias daleles maždaug 30 – 45 kilometrų aukštyje.
Vis tik astronomai pastebi, kad jau šių metų kovo mėnesį prie Žemės priartės kitas asteroidas, dvigubai galingesnis už dangaus kūną, sprogusį virš Čeliabinsko.
Asteroidas 2013 TX68 prie planetos priartės kovo 5 d. Jis praskries 17 tūkst. km. atstumu. Šiuo metu šis 30 m skersmens dangaus kūnas yra nutolęs nuo Žemės 14 mln. km atstumu.