Valandą trūkusios apdovanojimų ceremonijos metu buvo išaiškinti ir apdovanoti nugalėtojai šešiose kategorijose. Žaidimus rinkimams galėjo nominuoti bet kas, o nugalėtojus rinko kompetentinga žaidimų industrijos atstovų ir IT žurnalistų komisija.
Geriausio garso kategorijoje buvo nominuoti net 3 Lietuvoje sukurti žaidimai, o komisijos simpatijas pelnė „Pepi Play“ studijoje sukurtas edukacinis žaidimas vaikams „Pepi Bath 2“. Geriausio meninio stiliaus ir geriausio žaidimo išmaniesiems nominacijose iš konkurentų išsiskyrė „CATOMIC“ žaidimas, kurio kūrėjai namo išsivežė net du apdovanojimus, o geriausiu „Game Jam“ maratono žaidimu pripažintas „Animal Exorcist“.
Šiemetinių Lietuvos žaidimų apdovanojimuose įtraukta ir nauja kategorija. Pirmą kartą Lietuvoje buvo apdovanotas žaidimas asmeniniam kompiuteriui. Iš viso šioje kategorijoje nominuoti trys darbai – Arvydo Žemaičio sukurtas parduotuvės valdymo simuliatorius „Shoppe Keep“, vilniečių studijos „Tag of Joy“ darbas „Monster Buster: World Invasion“, bei „Charlie Oscar“ studijoje nušlifuotas ir į platųjį pasaulį išleistas strateginis žaidimas „Gremlins Inc“.
Steampunk‘o bruožų turintys „Gremlinai“ taip pat laimėjo ir metų žaidimo titulą. „Charlie Oscar“ žaidimas buvo kuriamas ne tik Lietuvoje, į Vilnių ši bendrovė atsikraustė iš Švedijos. Išskirtine audiovizualine kokybe išsiskiriantis žaidimas jau sulaukė pirmųjų sėkmės ženklų. Lietuvoje gimusius gremlinus jau įsigijo daugiau nei 30 tūkstančių žaidėjų visame pasaulyje, o jo apžvalgas parengė milijonus sekėjų turinčios „Youtube“ žvaigždės.
Renginio pabaigoje buvo pristatytas ir pirmasis apdovanojimas už nuopelnus Lietuvos žaidimų industrijai. Vienbalsiu komisijos narių sutarimu šio pirmojo tokio apdovanojimo labiausiai nusipelnė „Imagine Cup“ laureatas, vienas iš organizacijos „Nesnausk“ įkūrėjų ir tikras Lietuvos žaidimų industrijos pionierius Aras Pranckevičius.