Bet, nepaisant akivaizdaus išorinio panašumo, visos ausinių pakuotės buvo labai aiškiai pažymėtos kaip „OnePlus Buds“. Ir jų kaina, skirtingai nei „Apple AirPods“, yra ne 200 dolerių, o 80 dolerių, tad tikroji siuntos vertė yra „tik“ 160 tūkst. dolerių.
CBP savo pranešime nurodė, kad šis prekių sulaikymas yra „pavyzdys, kaip jie kiekvieną dieną saugo Amerikos visuomenę nuo įvairių grėsmių“. Tik panašu, kad tai buvo ne visuomenės saugojimo, o labai jau keistos ir žioplos klaidos atvejis – „OnePlus“ prekės ženklas yra labai gerai žinomas JAV rinkoje, kur ši Kinijos bendrovė jau ne vienerius metus vykdo prekybą savo išmaniaisiais telefonais ir įvairiais aksesuarais.
Negalima nesutikti su pasieniečių mintimi, jog „OnePlus“ ausinės vizualiai nedaug skiriasi nuo „Apple“ produktų – ir dėl spalvos, ir dėl „kotelių“. Tačiau šio „Apple“ sugalvoto dizaino kopijų yra prigaminę daugybė bendrovių, įskaitant „Huawei“, „Oppo“, JBL ir kitų, tad jau būtų laikas suprasti, jog tai nėra plastiko forma, kurią galima lieti tik vienai įmonei pasaulyje.
Na, o už savo klaidą JAV pasieniečiai sulaukė ir Kinijos bendrovės atsakymo.