Kinijoje nufilmuotas gyvis, panašus į Lochneso pabaisą: mokslininkai turi paaiškinimą

Kinijos interneto platybes prieš kelias dienas sudrebino vaizdo įrašas, kuriame – Lochneso pabaisą primenantis gyvis. Jangdzės upe plaukia ilga juoda gyvatė.
Kinijoje nufilmuotas keistas gyvis
Kinijoje nufilmuotas keistas gyvis / Stopkadras

Paslaptingas gyvis nufilmuotas netoli Trijų tarpeklių užtvankos (Three Gorges Dam Monster). Internete iškart pasipylė spėliojimai, koks gyvis galėjo sukelti tokį rezonansą visuomenėje. „Kinijos Lochneso pabaisą“ nufilmavo ant kranto stovėjęs žvejys. Ji iškart gavo ir grotažymę #ThreeGorgesMonsterPhotos.

Netrukus į diskusiją įsijungė ir mokslininkai, radę, jų manymu, logišką paaiškinimą, rašo „Forbes“. Vienas Kinijos universiteto profesorius viešai pareiškė, kad tai – joks paslaptingas naujos rūšies gyvis, o viso labo didžiulė vandens gyvatė, panaši į milžinišką ungurį.

VIDEO: China's Loch Ness Monster?!

Manoma, kad gyvis galėjo mutuoti dėl didėjančio vandens užterštumo.

Tiesa, kai kurios Kinijos žiniasklaidos priemonės, pvz., „The Paper“ aiškina, kad tai tebuvo laivo guminės detalės atplaiša, vėliau rasta ant pakrantės akmenų (nusekus upės vandeniui). O Kinijos CCTV aiškina, kad tai apskritai nebuvo gyvis, o tik saulės metamas šešėlis keltų prieplaukos vandenyse. Neva šio filmuko autorius su draugais tik juokaudamas pasidalijo vaizdeliu WeChat tinkle. Tačiau Lochneso legenda gyva ir Kinijoje – filmas tapo sensacija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis