Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Ko tikėtis iš „iPhone 6S“ telefono kameros?

Kamera naujajame „iPhone“ telefone turės didesnį jutiklį, kuris gebės sugerti daugiau šviesos, taigi rudenį prekyboje pasirodysiančiu „iPhone 6S“ (taip, manoma, vadinsis kitas „iPhone“) bus galima daryti aukštesnės kokybės nuotraukas, skelbia Businessinsider.com, remdamasis tapatybės atskleisti nenorėjusiu „Apple“ telefonų gamybos grandinėje dirbančiu šaltiniu.
iPhone 6
iPhone 6 / Scanpix nuotr.

„Apple“ tiekėjams liepta pagaminti penkių elementų lęšius, kurie sukurti specialiai 12 MP jutikliui. Anot neįvardinto šaltinio, „Apple“ ketina užsakyti šešių elementų lęšius ir ateities telefonams, kurie pasirodys po „iPhone 6S“.

„Apple“ ketina užsakyti šešių elementų lęšius ir ateities telefonams, kurie pasirodys po „iPhone 6S“.

Kai kalbama apie „elementus“, omenyje turimi plastikiniai sluoksniai, kurie sudaro dalį kameros lęšio. Kiekvienas iš elementų funkcionuoja tarsi atskiras nepriklausomas lęšis, o kai jie sudedami į vieną, kamera galima daryti kur kas detalesnes nuotraukas.

Kadangi išmaniųjų kameros yra labai mažos, kamerų lęšiai gaminami iš aukštos kokybės plastiko sluoksnių, o ne stiklo. Mažą plastikinį lęšį kur kas lengviau įmontuoti į įrenginį ir jį pagaminti kur kas pigiau nei stiklą. Be to, anot fotografijos startuolio „Light“, kuris kameras su įvairiais lęšiais pritaiko išmaniesiems, technologijų vadovo L.Laroia'o, vieno lęšio pagaminimo sąnaudos siekia maždaug dolerį.

Nors lęšiai naujame „iPhone“, kaip ir dabartiniame, bus penki, jie bus pagaminti taip, kad tiktų prie naujojo 12 MP jutiklio.

Po „iPhone 6S“ seksiantis telefonas turės šešis lęšius tam, kad pasivytų konkurentus – dalis „Apple“ konkurentų jau gamina iš šešių lęšių susidedančias kameras.

Daugiau lęšių kamerai leidžia sugerti daugiau šviesos ir išgauti ryškesnį bei švaresnį vaizdą. Tam, kad būtų padidinta kameros diafragma, kuri yra tarsi koridorius, į kurį per telefoną keliauja šviesa, reikia daugiau elementų į kameros lęšį. Kuo didesnė diafragma, tuo daugiau šviesos gali patekti į kamerą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kai norai pildosi: laimėk kelionę į Maldyvus keturiems su „Lidl Plus“
Reklama
Kalėdinis „Teleloto“ stebuklas – saulėtas dangus bene kiaurus metus
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos