Stiklas – atsparus subraižymams
Šiuolaikiniuose išmaniuosiuose laikrodžiuose stikliukas nebėra tik ciferblato uždangalas. Tai – funkcionalus ekranas, valdomas lengvais piršto judesiais. Vien tuo išmanieji laikrodžiai lenkia savo pirmtakus ir taip inovatyvumo kartelę kilsteli į viršų.
Labai svarbu, kad tokią funkciją atliekantis stiklas būtų kiek įmanoma atsparesnis subraižymams ir smūgiams, kad nuolat veiktų sklandžiai ir tinkamai. Todėl laikrodžių gamintojai skiria ypatingą dėmesį šiai įrenginio detalei.
Pavyzdžiui, naujojo išmaniojo „Huawei Watch GT2 Pro“ priekį dengia ne paprastas, bet itin patvaraus safyro stiklas. Ši medžiaga Moso kietumo skalėje įvertinta 9 balais iš 10. Palyginimui, tvirčiausias gamtoje randamas deimantas gali pasiekti 10-uko ribą, o pramonėje dažniausiai naudojami stiklo paviršiai siekia tik 6–6,5 balo. Todėl vartotojai gali būti tikri, kad safyro stiklas apsaugos laikrodį nuo dužimų ar subraižymų. Kartu jis išmaniųjų laikrodžių dizainą paverčia ne tik funkcionaliu, bet ir prabangiu.
Nedūžtantis korpusas
Esame įpratę, kad elektroninių prietaisų korpusai dažniausiai pagaminti iš plastiko, todėl įrenginius turime papildomai apsaugoti dėklais, plėvelėmis ar kitomis priemonėmis. Tuo metu „Huawei Watch GT2 Pro“ kūrėjai laikrodį apsaugojo titano korpusu, taip ne tik suteikdami jam tvirtumo, bet ir prabangos jausmo.
Titanas yra ypač tvirtas metalas, dėl šios savo savybės naudojamas medicinoje, pavyzdžiui, kaulo implantams gaminti, aviacijoje ar karyboje. Titaną išgauti nėra pigu, todėl jis laikomas brangiu metalu. Už plačiai naudojamą nerūdijantį plieną jis brangesnis bene penkis kartus.
Be to, šis metalas atsparus didelei temperatūrai, korozijai ir nusidėvėjimui. Tad „Huawei Watch GT2 Pro“ išmaniojo laikrodžio korpusas ne tik sukuria elegancijos ir modernumo įvaizdį, bet iš tiesų puikiai apsaugo įrenginį nuo subraižymų, dužimo ar kitų smūgių.
Patogiam dėvėjimui – keramikinė nugarėlė ir nesenkanti baterija
Keramikinio pagrindo naudojimas yra ypač vertinama tradicinių prabangių laikrodžių gamybos praktika. Ją sėkmingai pritaikė ir išmaniųjų laikrodžių kūrėjai, savo produktams taip suteikdami patogumo ir elegancijos savybių.
Keramiką tinkamai paruošus ir nupoliravus naudojant deimantinę pjovimo galvutę, suformuojama ir „Huawei Watch GT2 Pro“ smūgiams ir subraižymams atspari nugarėlė. Ši technologija laikrodžiui suteikia lengvą blizgesį, kuris spinduliuoja modernumu. Be to, tokią nugarėlę turintį laikrodį nešioti ypač patogu, nes ji nedirgina odos.
Ilgai nenusiimti laikrodžio leis ir iki 2 savaičių po įkrovimo veikianti baterija, kurią įkrovus vos 5 minutes, naudojant belaidžio greito įkrovimo funkciją, laikrodžiu naudotis galima iki 10 valandų. Be to, jeigu po ranka neturite jokių įkroviklių, laikrodis palaiko ir atvirkštinį įkrovimą – jį galima įkrauti tiesiog iš telefono. Tad „Huawei Watch GT2 Pro“ vartotojai galės būti tikri, jog jų išmanusis laikrodis atitinka naujausius patogumo ir praktiškumo standartus.
Fenomenalus funkcionalumas
Nuo riešo laikrodžių išpopuliarėjimo pradžios dėl esminės savo funkcijos – rodyti laiką – jie laikyti ypač svarbiais ir itin funkcionaliais įrenginiais. Išmanieji laikrodžiai funkcionalumo kartelę iškėlė gerokai aukščiau – dabar juose ne tik galime žinoti, kiek valandų, bet ir gauti išsamią informaciją apie savo sveikatą, sekti sporto rezultatus, akimirksniu sužinoti svarbias naujienas bei skaityti pranešimus.
Naujasis „Huawei Watch GT2 Pro” savyje talpina dar daugiau funkcijų nei įprasta. Pavyzdžiui, jame vartotojai ras daugiau nei 100 treniruočių režimų, tarp kurių 19 skirtų profesionalams, 12 – lauko sporto šakoms, 7 – vidaus treniruotėms. Be to, laikrodis gali automatiškai nustatyti, kokia sporto šaka užsiimate ir sekti svarbiausius duomenis.
Taip pat laikrodis gali tapti nuotoliniu telefono kameros pulteliu, pamestą telefoną randančiu prietaisu ar muzikos valdymo centru. Tad šis neįtikėtinas funkcionalumas, besislepiantis tokiame mažame įrenginyje, išmaniesiems laikrodžiams užtikrino vietą inovatyvumo Olimpo viršūnėje. Juk net į kosmosą skridusio „Apollo 11“ erdvėlaivio kompiuteris buvo beveik 10 tūkst. kartų silpnesnis nei ant riešo šiandien nešiojamas išmanusis laikrodis.
Keli įrenginiai viename
Tam, kam anksčiau prireikdavo kelių įrenginių, dabar pakanka vieno išmaniojo laikrodžio. Tokia jo panaudojimo galimybių plėtra padėjo šiam įrenginiui užsitarnauti vienos pažangiausių prekių statusą.
Dabar išmaniajame laikrodyje galite rasti ne tik sporto, bendravimo ar kitas technologines funkcijas, bet ir tas, kurios padeda pasirūpinti sveikata. Pavyzdžiui, „Huawei Watch GT2 Pro“ vartotojai laikrodyje ras modernią deguonies lygio kraujyje matavimo funkciją – ji leis sekti savo fizinę būklę ir nuspręsti, kada reikėtų daugiau pajudėti, ar ilgiau atsipūsti.
„Huawei Watch GT2 Pro“ laikrodyje naudojama ir patobulinta miego stebėjimo technologija – sekamos miego stadijos, širdies susitraukimų dažnis realiu laiku, kvėpavimas miego metu, taip pat analizuojama miego kokybė. Todėl funkcijoms, kurioms anksčiau reikėdavo kelių skirtingų įrenginių, dabar pakaks viską aprėpiančio išmaniojo laikrodžio. Toks pritaikomumas šį įrenginį leidžia laikyti vienu inovatyviausių ir todėl ypač vertinamų įrenginių šiuolaikinių technologijų rinkoje.