Lietuvių „Pixelmator“ britai „The Guardian“ vadina geriausia alternatyva „Photoshop“

„Adobe Photoshop“ ketvirtį šimtmečio buvo dominuojanti paveikslėlių redagavimo programa, tačiau dabar viskas pasikeitė - atsirado ne ką prastesnių ir pigesnių programėlių, rašo „The Guardian“. Tinklalapis straipsnyje pateikia 25 alternatyvas „Photoshop“.
Programa „Pixelmator“ galima piešti ir redaguoti nuotraukas.
Programa „Pixelmator“ galima piešti ir redaguoti nuotraukas. / Pixelmator.com nuotr.

Geriausia alternatyva „Mac“ kompiuteriams įvardinama brolių Aido ir Sauliaus Dailidžių sukurta „Pixelmator“. Pasak „The Guardian“ , „Pixelmator“ lengvai apdoroja net ir didžiausias nuotraukas, turi tiek „Photoshop“ įrankių, kiek reikia, palaiko ir „Photoshop“ bylas ir turi puikių įrankių.

Pernai per „iPhone 6“ ir kitų „Apple“ produktų pristatymą lietuviai buvo pakviesti ant scenos pristatyti „Pixelmator“ atnaujinimus

Lietuvių sukurta programa kainuoja 23 svarus. Yra išleista ir pigesnė „Pixelmator“ versija už 8 svarus.

Kaip geriausia alternatyva „Windows“ operacinėje sistemoje įvardinama programa paint.net, geriausia programėlė mobiliems - „Aviary Photo Editor“, didelių matmenų nuotraukų tvarkymui tinkamiausia „Adobe Lightroom“, o geriausia naršyklės programa – „Autodesk Pixlr“.

Lietuvių Aido ir Sauliaus Dailidžių programa „Pixelmator“ buvo išleista 2007 metais ir jau ne kartą pelnė tarptautinį pripažinimą.

Pernai per „iPhone 6“ ir kitų „Apple“ produktų pristatymą lietuviai buvo pakviesti ant scenos pristatyti „Pixelmator“ atnaujinimus,  2011 m. „Pixelmator“ laimėjo prestižiniuose „Apple“ apdovanojimuoseir buvo išrinkta ir geriausia „Apple“ kompiuterių programa.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Išmanesnis apšvietimas namuose su JUNG DALI-2
Reklama
„Assorti“ asortimento vadovė G.Azguridienė: ieškantiems, kuo nustebinti Kalėdoms, turime ir dovanų, ir idėjų
Reklama
Išskirtinės „Lidl“ ir „Maisto banko“ kalėdinės akcijos metu buvo paaukota produktų už daugiau nei 75 tūkst. eurų
Akiratyje – žiniasklaida: tradicinės žiniasklaidos ateitis