Metinė prenumerata tik 6,99 Eur. Juodai geras pasiūlymas
Išbandyti

„Loveit“ tinklalapis – vertingos idėjos tau

Domiesi viskuo, kas madinga, gražu ir įkvepia? Vis ieškai ir ieškai, skaitai šimtus blog’ų, tinklalapių, seki Facebook’e Chanel, Gucci, Prada ir dar daug kitų puslapių ir vis mažiau laiko randi viskam peržvelgti? Pamatęs gražią nuotrauką vėliau negali prisiminti, kur ją radai, o taip norėtum ją dar kartą pamatyti? Mes turime tau gerų žinių. Startavo naujas madingas socialinės medijos projektas – Loveit – ir jis tinka kaip tik tau.
„Loveit“ tinklalapis
„Loveit“ tinklalapis / „Loveit“ nuotr.
Temos: 1 Tinklalapis

Kas yra Loveit?

Loveit  yra  svetainė, kuri tau padės internete rastas mylimiausias idėjas žymėti ir įkelti į savo albumus vienu mėgtuko (Loveit mygtuko) paspaudimu. Nuo šiol nuotraukų nebereikės saugoti savo kompiuteryje. Spausk Loveit mygtuką ir saugok jas albumuose. Viskas labai paprasta: skaitai straipsnį, matai tau patinkančias nuotraukas, spaudi Loveit mėgtuką, pasirenki patinkančią nuotrauką ir viskas – ši nuotrauka jau tavo albume.  Visas nuotraukas visuomet galėsi pasiekti iš bet kurio kompiuterio, prisijungęs prie savo profilio Loveit svetainėje.

Šiandien Loveit jau turi daugiau nei 20 000 nuotraukų, kurias į savo albumus sukrovė tokie pat kaip tu: mada, aksesuarai, grožis, interjeras, receptai ir dar galybė kitų temų.

Kas yra Loveit mygtukas, kur ji rasti ir kaip naudotis?

Loveit mygtuką rasi registruodamasi Loveit sveitainėje. Spausk registruotis su Facebook prieiga ir tau pasiūlys įsikelti Loveit mygtuką. Temk jį į naršyklės įrankių juostą ir lengvai naudokis.

 
 
 

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Tyrimas: lietuviams planuojant kalėdinio stalo meniu svarbiausia kokybė bei šviežumas
Reklama
Jasonas Stathamas perima „World of Tanks“ tankų vado vaidmenį „Holiday Ops 2025“ renginyje
Reklama
85 proc. gėdijasi nešioti klausos aparatus: sprendimai, kaip įveikti šią stigmą
Reklama
Trys „Spiečiai“ – trys regioninių verslų sėkmės istorijos: verslo plėtrą paskatino bendradarbystės centro programos