Apžiūrinėdamas palydovo modelį, svečias domėjosi ir 2015 metais planuojamu pjezo reakcijos eksperimentu kosmose. Išgirdęs, kad šio bandymo sėkmė leistų ženkliai sumažinti mažųjų palydovų kaštus, svorį, padidinti ekonominį naudingumą, R.Bransonas sakė: „Palydovai gali pakeisti pasaulį – nuo visiems prieinamesnių telefonijos ir interneto paslaugų iki galimybės geriau sekti, kas vyksta su Žeme globalinio atšilimo problemų kontekste. Tai labai svarbu.“
Vizito metu milijardierius viešai paskelbė ir apie pirmąją lietuvių astronautų komandą, kuri ketina kilti į kosmosą su „Virgin Galactic“ statomu erdvėlaiviu. Pirmosios lietuvių kelionės į kosmosą iniciatorius verslininkas Vladas Lašas sakė, kad šie bendri planai turi ne vien pramoginę reikšmę – jau ir dabar atskirus produktus kosmoso pramonei kuriančios įmonės su šiuo bendradarbiavimu sieja ambicingus verslo planus.
Kauno technologijos universiteto ir Kosmoso mokslų ir technologijų instituto jungtinės komandos kuriamo palydovo skrydis suplanuotas šių metų lapkričio mėnesį. Projekto tikslas – patikrinti komponentų, kurie bus naudojami pjezo reakcijos eksperimente, sklandų veikimą. Toks eksperimentas dar niekada nebuvo atliktas.