L.Tesleris gimė 1945 metais Niujorke, kompiuterių mokslą studijavo Stenfordo universitete. Išbandęs savo jėgas dirbtinio intelekto technologijų kūrime jis 1973 metais įsidarbino įmonės „Xerox“ mokslinių tyrimų centre Palo Alte (PARC), kur ir sukūrė „iškirpti“, „kopijuoti“ ir „įklijuoti“ komandas. Vėliau šios jo koncepcijos tapo neatsiejama bet kurios kompiuterinės vartotojo sąsajos dalimi.
Didžiausias PARC dirbusių ekspertų nuopelnas šiuolaikinei kompiuterių kultūrai yra ankstyvieji grafinės vartotojo sąsajos kūrimo darbai, šioje įstaigoje gimė ir kompiuterio valdymas naudojant pelę. „Apple“ įkūrėjas velionis Steve'as Jobsas turėjo galimybę susipažinti su šiomis technologijomis, kurios netrukus tapo įkvėpimu jo „Apple“ kompiuterių sąsajoms. L.Tesleris dalyvavo per kelis S.Jobso apsilankymus bendrovėje „Xerox“ ir apie juos yra papasakojęs vaizdo įrašui.
1980 metais L.Tesleris pats įsidarbino „Apple“ ir šioje bendrovėje dirbo iki 1997 metų. Jis prisidėjo prie įvairiausių produktų kūrimo - „Macintosh“, „Quick Time“, „Lisa“, „Newton“ planšetinio kompiuterio. Beje, būtent „Macintosh“ ir „Lisa“ kompiuteriai buvo pirmieji, kurie išpopuliarino iškirpimo, kopijavimo ir įklijavimo veiksmus. 1993 metais jis buvo paaukštintas iki įmonės vyriausiojo mokslininko pareigų – šiose pareigose buvo dirbęs ir Steve'as Wozniakas.
Palikęs „Apple“, L.Tesleris dirbo bendrovėje „Stagecast“ - mokomosios programinės įrangos startuolyje, atsipumpuravusiame nuo „Apple“. Taip pat jis talkino „Amazon“, „Yahoo“, „23andMe“,