„Mokslo sriuba“: kiekvienas iš mūsų gali kurti kompiuterinius žaidimus

Spalio 29-30 d. „Mokslo sriubos“ kūrybinė grupė lankėsi žaidimų kultūros parodoje GameOn 2016. Renginys susideda ne tik iš zonų, skirtų žaisti kompiuterinius žaidimus, o ir įvairių ekspozicijų, edukacinių užsiėmimų. Jonas Brazys, vienas iš parodos organizatorių, sako, kad šiais metais vien per pirmą renginio dieną parodoje apsilankė apie 10 000 žmonių.
specialus-reportazas-is-gameon-2016
Mokslo sriuba

Nors požiūris į kompiuterinius žaidimus vis dar skeptiškas, akivaizdu, jog projektas auga sėkmingai. Ši paroda skirta ne tik žaidimų ištroškusiems vaikams ar suaugusiems, o ir žaidimų kūrėjams, kurie savo darbus gali pristatyti ir įdomiai pritraukti tikslines auditorijas. „Technologijos tiesiog dabar leidžia bet kam, kas turi noro ir idėjų, kurti žaidimą“, – sako „Sneaky Box“ indie žaidimo kūrėjas Liutauras. Dalyvių susidomėjimas moderniausiomis technologijomis ir naujausiais žaidimais buvo toks stiprus, jog šie net valandą laukė eilėse tam, kad patektų į renginio vidų.

VIDEO: Specialus reportažas iš GameOn 2016

„Žaidimų kultūros paroda GameOn – renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis visiems naujųjų technologijų naudotojams. Tai – erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos ir virtuali realybė susilieja į bendrą žaidimų kultūros reiškinį“, – teigia organizatoriai.

„Mokslo sriuba“ – ne pelno siekianti jaunų žmonių iniciatyva, kuriama bendradarbiaujant su Baltijos pažangių technologijų institutu. „Mokslo sriubą“ galima ragauti kiekvieną sekmadienį 10:00 val. per LRT Kultūrą, o išalkus dar – per „Youtube“ paskyrą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai