Jis pastebėjo, kad pagrindinė 64 bitų procesoriaus ypatybė – galimybė dirbti su didesniais nei 4 GB talpos operatyviosios atminties (RAM) kiekiais. Šiuolaikiniai išmanieji telefonai turi kur kas mažiau operatyviosios atminties, o tame pačiame „Apple“ flagmane „iPhone 5S“ įdiegta vos 1 GB RAM.
Antra vertus, pati „Qualcomm“ ketina artimiausiu metu pristatyti 64 bitų procesorių. Tiesa, visa tai padarys dėl garbingų tikslų, o ne dėl reklamos: kompanija tikisi paskatinti operacinių sistemų ir aparatinės įrangos tobulinimą. A.Chandrasekheris nepatikslino, kada „Qualcomm“ išleis 64 bitų procesorių, bet galima spėti, kad visa tai įvyks kitąmet.
64 bitų procesoriai su ARM architektūra visų pirma bus naudojami serverių segmente (pavyzdžiui, tokiuose produktuose, kaip „HP Moonshot“). „Qualcomm“ atstovo teigimu, vartotojų rinka vargu ar jaus poreikį tokiems procesoriams artimiausioje ateityje. Aišku, jei mobiliuosius įrenginius gaminančios kompanijos nesuskubs žmonių įtikinti, kad jiems 64 bitų procesoriai reikalingi kaip oras (ar kaip 4G)...