Šie trūkumai apima modulio nesugebėjimą valdyti trijų tonų svorio bombos „FAB-3000“ masės ir inercijos charakteristikų, dėl kurių smūgiai būna itin netikslūs.
Ši problema nebuvo pastebėta naudojant mažesnę bombą „FAB-1500“. Todėl naujasis UMPK turės didesnius aerodinaminius vairus ir galingesnę varomąją įrangą, sukurtą specialiai „FAB-3000“.
Tikimasi, kad dėl numatytų atnaujinto UMPK patobulinimų „FAB-3000“ galės tiksliau ir efektyviau veikti būsimose operacijose Ukrainoje.
Šių bombų gamyba yra palyginti nebrangi – kiekviena kainuoja mažiau nei 20 tūkst. JAV dolerių, todėl jos yra ekonomiškai efektyvus sprendimas, palyginti su sudėtingesne tikslaus valdymo amunicija, pavyzdžiui, sparnuotosiomis raketomis. Pritaikydama turimas bombas, Rusija gali panaudoti savo sovietinių laikų amunicijos atsargas, prailginti jų naudojimo laiką ir sumažinti atliekų kiekį.
Nepaisant jų veiksmingumo, buvo pastebėta eksploatacinių problemų, pavyzdžiui, retkarčiais nesprogdavo ir netinkamai veikdavo.
Ukrainos pajėgos jau susiduria su dideliais iššūkiais kovodamos su šiomis patobulintomis bombomis dėl jų didesnio nuotolio ir tikslumo.