Technologijų milžinė, kuri prieš trejus metus buvo priversta žengti brangiai atsiėjusį žingsnį ir dėl sprogstančių baterijų atšaukti telefonus „Galaxy Note 7“, naujienų agentūrai AFP pranešė, kad žala telefonui atsirado dėl „išorinio poveikio“, o ne vidaus gedimo.
Visgi išmaniojo telefono naudotojas, paprašęs būti įvardytas nurodant jo pavardę Lee (Li), pareiškė, kad „Galaxy S10 5G“ telefonas užsidegė „be priežasties“.
„Mano telefonas gulėjo ant stalo, kai pajutau degėsių kvapą, o netrukus prietaisas paskendo dūmuose“, – pareiškė Lee naujienų agentūrai ir pridūrė: „Palietęs prietaisą buvau priverstas numesti jį ant žemės, nes telefonas buvo smarkiai įkaitęs.“
Vyras tvirtino nieko nedaręs telefonui, kurio „vidus sudegė“ ir kurio nebeįmanoma pataisyti.
„Samsung“ atsisakė kompensuoti 1,2 tūkst. JAV dolerių telefono kainą.
Elektronikos milžinė savo naujausius „Galaxy“ telefonus pristato kaip pirmuosius pasaulyje išmaniuosius telefonus su įmontuota 5G ryšio technologija.
Minėto modelio prietaisai pradėti pardavinėti balandžio 5 dieną, nes Pietų Korėja siekia pirmauti naujų technologijų, kurios, anot ekspertų, pakeis milijonų žmonių gyvenimo būdą, segmente.
O netrukus iki šio incidento Pietų Korėjos bendrovė pranešė apie 56,9 proc. sumažėjusį grynąjį pelną, palyginti su tokiu pačiu laikotarpiu prieš metus.
„Samsung“ praėjusią savaitę atidėjo 2 tūkst. JAV dolerių sulankstomo telefono „Galaxy Fold“ pristatymą dėl ekrano problemų, pareiškusi, kad „reikia atlikti tam tikrų patobulinimų“.
Dėl 2016 metais atšauktų telefonų „Samsung Electronics“ – didžiausia pasaulyje išmaniųjų telefonų ir atminties lustų gamintoja – patyrė milijardų JAV dolerių vertės nuostolių bei smarkiai nukentėjo bendrovės reputacija.