Tryliktą kartą startavo inovacijų festivalis LOGIN 2019: ko nepraleisti?

Startavo dvi dienas vyksiantis inovacijų ir technologijų festivalis LOGIN 2019. Birželio 6–7 dienomis ant 8 konferencijos scenų išvysime net 130 žinomų Lietuvos ir užsienio pranešėjų. Dalyviai taip pat kviečiame dalyvauti įvairiuose festivalio vidiniuose renginiuose.
LOGIN logotipas
LOGIN logotipas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 2 Login Inovacijos

„Šiemet toliau gręžiamės į pasaulį keičiančias technologijas ir pranešimus skirstome į 3 pagrindines temas, be kurių neįsivaizduojame visuomenės progreso: technologijos, verslumas ir kūrybiškumas. Jos apima net 14 potemių – nuo pinigų ateities, politikos, dirbtinio intelekto iki tvarios visuomenės ir moterų IT. Kiekvienas dalyvis tikrai galės susidėlioti individualų pranešimų tinklelį pagal savo interesus, – sako LOGIN festivalio direktorė Indrė Petrauskė. – Šiemet festivalis taip pat kaip niekad gausus vidiniais renginiais: nuo hakatono, kursiančio išmanios energetikos strategijas, iki specialių dirbtuvių verslams, siekiant parodyti technologijų galią sprendžiant viso pasaulio vaikų problemas.“

Anksti ryte taip pat startavo ir tik antrosios dienos popietę baigsis „Lietuvos energijos“ organizuojamas hakatonas energetikos inovacijų tema. Įvairių sričių profesionalai ir mėgėjai, susibūrę į komandas, analizuoja šiandieninius energetikos iššūkius ir generuoja idėjas šių problemų sprendimams. Idėjų pristatymas ir prizų įteikimas numatomas antrąją festivalio dieną, kur pagrindinis prizas – 2 tūkst. eurų.

Pagrindinė scena

Pagrindinėje festivalio scenoje renginio dalyviai galės išgirsti vienas reikšmingiausių inovacijų progreso ir jo skatinimo keliu žengiančių asmenybių:

  • Christopher Wylie – socialinį tinklą „Facebook“ sukrėtusio skandalo viešintojas, davęs atspirtį vartotojų duomenų saugumo klausimo kėlimui ir privertęs Mark Zuckerberg stoti prieš senatą. C. Wylie ant scenos pasirodys antrąją festivalio dieną, birželio 7 d.

  • Dhiraj Mukherjee – muzikos mylėtojų gyvenimą palengvinęs ir industriją keičiančios platformos „Shazam“ bendraįkūrėjas. Muzikos atpažinimo programėlę už 400 milijonų JAV dolerių pardavęs antrepreneris startuolio sėkmės istorija pasidalins birželio 6 d.

  • Toomas Hendrik Ilves – buvęs Estijos prezidentas, laikomas kibernetinio saugumo srities lyderiu. Su šiuo metu JAV gyvenančiu T.H.Ilves pokalbis apie valstybės skaitmenizaciją vyks birželio 7 d.

  • Margrethe Vestager – lygių konkurencinių teisių Europoje sergėtoja, eurokomisarė, stojusi į kovą su „Google“, inicijavusi tokių kompanijų kaip „Amazon“, „Apple Inc.“, „Fiat“ ir „Starbucks“ tyrimus dėl mokesčių slėpimo. Eurokomisarė kalbės apie sąžiningos konkurencijos iššūkius skaitmeninėje eroje birželio 6 d.

  • Andy King – neįvykusio festivalio „Fyre“ prodiuseris, turintis daugiau nei 30 metų patirtį renginių versle, papasakos apie milžinišką socialinių tinklų įtaką ir pasidalins viena didžiausių pamokų, išgarsinusių jį visame pasaulyje. Pokalbį su A. King bus galima išgirsti birželio 6 d.

Ką išvysime kitose scenose?

Be šių pagrindinių festivalio svečių, šiandien, pirmąją festivalio dieną, išvysime agentūros „Investuok Lietuvoje“ vadovą Mantą Katiną, inovatyvaus glotnučių plaktuvo „Millo“ ir kitų startuolių kūrėją Ruslaną Trakšelį, išmanios žvejybos bendrovės „Deeper“ inovacijų vadovą Donatą Malinauską, „Pigu.lt“ rinkodaros vadovę Giedrę Vilkę, analitikos programų įmonės „Beyond Analysis“ generalinį direktorių Paul Alexander, programinės įrangos „Cujo AI“ vyriausią technologijų vadovą Santeri Kangą, virtualiojo mentorių tinklo „Intercells“ vadovą Girtą Polį, skaitmeninės rinkodaros agentūros „Good one“ vadovą Tomą Varną bei kitus.

Antrąją festivalio dieną, birželio 7-ąją, įvairiose festivalio scenose pasirodys: SEB banko vyriausias analitikas Tadas Poviliauskas, Lietuvos valstybės valdomos energetikos įmonių grupės „Lietuvos energija“ Inovacijų centro vadovas Vytautas Kieras, Lietuvos autizmo asociacijos „Lietaus vaikai“ valdybos narė ir komunikacijos ekspertė Barbora Suisse, netradicinių viešųjų ryšių agentūros „Black Unicorn PR“ steigėja ir vadovė Julija Jegorova ir kiti pranešėjai.

Panelinės diskusijos – antrosios dienos žvaigždė

Festivalio antra diena bus gausi panelinių diskusijų:

  • Nauji karaliaus rūbai: medija prieš socialinę mediją“ („Good one“ salė) diskusijos metu bus diskutuojama, ar tikrai tradicinė medija mirs, ar socialiniai tinklai sprogs, kuo skiriasi pirkta influencerio reklama nuo įprastinės reklamos ir kt. Diskusijos dalyviai: Mykolas Katkus, Liudas Rimkus, Raminta Bučiūtė, Rasa Janina Jusionytė.

  • Kokia tikroji influencerio kaina?“ („Good one“ salė) Kiek kainuoja būti influenceriu? Toks pagrindinis klausimas vyraus pokalbio metu. Dalyviai dalinsis sėkmingos partnerystės su influenceriais receptu, diskutuos, kaip išmatuoti realią naudą ir kitus aktualiausius klausimus apie influencerių fenomeną. Diskusijos dalyviai: Naglis Bierancas, Valdas Lopeta, Judita Baltakytė.

  • Tektoniniai lūžiai lietuviškoje žiniasklaidoje“ („Good one“ salė) Populiariausių portalų ir žurnalų vadovai apžvelgs žiniasklaidos rinkos naujienas diskusijos metu. Diskusijos dalyviai: Tomas Balžekas, Vytautas Benokraitis, Monika Garbačiauskaitė-Budrienė, Ramūnas Šaučikovas.

  • Kaip apsisaugoti nuo asmens tapatybės vagystės internete? („15min“ salė) Šios diskusijos metu bus nagrinėjama riba tarp privačios informacijos internetinėje erdvėje skelbimo ir tykančių pavojų. Diskusijos dalyviai: Audrius Šapola, Andrius Iškauskas, Rytis Rainys.

LOGIN interneto apdovanojimų vakaras

Daug dėmesio abi festivalio dienas bus skiriama ne tik technologijoms, bet ir žmonėms – asmenybėms, kuriančioms inovacijas. Šią filosofiją atspindi ir vieninteliai Lietuvoje apdovanojimai, skirti pagerbti labiausiai interneto plėtrai nusipelniusius žmones ir jų projektus – LOGIN interneto apdovanojimai. Pirmosios dienos vakare vyksiantis renginys skirtas pažymėti skaitmeninės kultūros pažangą Lietuvoje ir iš 26 kategorijų išrinkti bei apdovanoti geriausius metų skaitmeninio turinio kūrėjus ir projektus.

Šių metų „Login“ vežėjo „Alfa Romeo“ automobiliai – visureigis „Stelvio“, sedanas „Giulia“ ir hečbekas „Giulietta“ – taip pat bus demonstruojami trijose specialiose zonose festivalio metu. Šiose zonose festivalio dalyviai galės užsiregistruoti į bandomuosius važiavimus ir išbandyti automobilių savybes specialiame simuliatoriuje.

Birželio 6–7 dienomis vykstantis technologijų ir inovacijų festivalis LOGIN šiemet sugrįžo į parodų ir kongresų centrą „Litexpo“, kur erdvė padalinta į 8 scenas.

Detali LOGIN 2019 programa – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Aukščiausios klasės kavos aparatai: ar verta į juos investuoti?
Reklama
Įspūdingi baldai šiuolaikinei svetainei: TOP 5 pasirinkimai