Parduodamas dviejų kambarių butas yra pietinėje Klaipėdos miesto dalyje, Minijos gatvėje. Jis yra plytinio namo antrame aukšte.
Plika akimi matyti, kad butui reikalingas remontas. Vienam iš kambarių kabo paveikslų, parvirtęs guli stalas, kampe stovi viryklė, kriauklė ir krosnis.
Kitas – tuščias, lubos paremtos lenta, ant sienų taip pat kabo keli buvusių šeiminkų „meno kūriniai“. Koridoriuje, kuris jau nepriklauso butui, palikti klozetas ir šaldytuvas.
Kaip aprašo Turto bankas, langai šiame būste nekeisti, medinių rėmų, apdaila nusidėvėjusi. Bute grindys išklotos linoleumu ar laminatu, sienos tapetuotos ir dažytos, dalis – išklijuota plytelėmis, lubos tapetuotos.
Yra visos reikalingos komunikacijos: elektra, komunalinis vandentiekis ir kanalizacija, krosninis šildymas.
Atstumas iki Klaipėdos miesto centro apie 4 km.
Tai ne pirmas butas Klaipėdoje, kurį ant prekystalio šiuo metu serviruoja Turto bankas.
Ekspertų nuomone, valstybės nekilnojamojo turto (NT) aukcionai – šviežias oro gurkšnis merdinčioje rinkoje.
Mindaugas Statulevičius, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas, neseniai pastebėjo, kad pagrindiniams NT rinkos žaidėjams Turto banko aukcionai šiandien – itin aktualūs.
„Šiandien valstybinio NT sektoriaus pasiūlos tempai yra didesni nei privataus, tad valstybė tampa viena pagrindinių žaidėjų, formuojant pasiūlos apimtis šiandieninėje rinkoje. Be abejo, turime pastabų dėl pernelyg trumpų terminų norint įsigilinti į aukcionuose siūlomus objektus bei atsiskaitymo tvarkos, dėl kylančios neapibrėžtumo rizikos: ką galiausiai pavyks įsigyti, kokios procedūros vėliau dar gali laukti – tai sumažina valstybės galimybes gauti maksimalią kainą už savo parduodamą turtą. Bet reikia pasidžiaugti, kad aukcionų procesai gerėja, kad siūloma patrauklių, potencialo turinčių objektų, kurie investuotojus tikrai domina“, – neseniai vykysioje diskusijoje sakė M.Statulevičius.