„World Press Photo“ paroda. Apsilankykite
Bilietai

Filtruotas, atvėsintas ir net gazuotas vanduo tiesiai iš maišytuvo? Taip, tai realybė

Vis daugiau žmonių supranta geriamojo vandens naudą jų savijautai. Ir nors sveikatos specialistai pabrėžia, kad geriausias pasirinkimas – geriamas vanduo iš vandentiekio, vis dėl to daugelis vartotojų atsargiai vertina jo kokybę ir renkasi geriau milžiniškais kiekiais vandenį pirkti plastikiniuose buteliuose.
„GROHE Blue Home“
„GROHE Blue Home“ / GROHE nuotr,

Ar norėtumėt namuose turėti papildomai filtruotą, optimalios temperatūros, o pageidaujant – dar ir gazuotą geriamąjį vandenį tiesiai... iš virtuvės maišytuvo? Daugelis, ko gero, duotų teigiamą atsakymą, tačiau iškart užduotų nemažai klausimų apie tokios sistemos įrengimą, priežiūrą, valdymą ir galiausiai – atsiperkamumą. Vokietijos santechninės įrangos kompanijos GROHE vandens sistemos „Blue Home“ turi patrauklius atsakymus ne tik į šiuos klausimus. Dar labiau intriguoja, kaip ši santechnikos inovacija keičia vartotojų supratimą apie geriamąjį vandenį, jo kokybę, gali daryti įtaką kasdieniams vartojimo įpročiams ir netgi prisidėti prie aplinkosaugos.

VIDEO: Filtruotas, atvėsintas ir net gazuotas vanduo tiesiai iš maišytuvo? Taip, tai realybė

Išmani geriamojo vandens laboratorija

Išgirdus pažadą, kad su „GROHE Blue Home“ jūsų namuose tiesiai iš virtuvės maišytuvo tekės papildomai filtruotas, atvėsintas, gazuotas, lengvai gazuotas arba negazuotas vanduo, gali susidaryti klaidingas įspūdis, jog tai – itin sudėtinga technologija, kuriai reikia skirti nemažai vietos, o jos montavimas – sudėtingas ir varginantis procesas. Tačiau liksite maloniai nustebinti, nes yra priešingai.

Šios sistemos komplektą sudaro funkcionalus elegantiško dizaino „GROHE Blue“ vienasvirtis maišytuvas su aukštu snapeliu ir atskirais kanalais filtruotam ir vandentiekio vandeniui: vandentiekio vanduo reguliuojamas įprasta svirtimi, o filtruotam, atvėsintam bei gazuotam vandeniui užtenka paspausti LED mygtuką ar jų kombinaciją. Tai didelis privalumas, kadangi virtuvėje nereiks jokio kito papildomo maišytuvo. Komplekte taip pat rasite energiją taupančią šaldymo sistemą, filtrą ir angliarūgštės butelį, skirtą gazuoto vandens gamybai. Skamba neįtikinėtinai, tačiau visai sistemai po plautuve užtenka vos 30 centimetrų pločio erdvės, o pats sumontavimas užtrunka apie pusvalandį.

GROHE nuotr,/„GROHE Blue Home“
GROHE nuotr,/„GROHE Blue Home“

„GROHE Blue Home“ filtrų, angliarūgštės balionėlių keitimas atspindi vokišką požiūrį į inovacijas ir technologijas – viskas turi būti funkcionalu ir patikima. LED indikatoriai įspėja, kada laikas keisti ir angliarūgštės talpas, ir filtrus, o tai padaryti nesudėtinga ir patiems. Dar daugiau – vartotojų patogumui „GROHE Blue Home“ jau susieta ir su „GROHE Ondus“ išmaniąja programėle. Dabar mobiliuose įrenginiuose vartotojai jau gali ne tik matyti informaciją, kada keisti filtrą ar angliarūgštės talpą, bet ir stebėti sunaudojamo vandens kiekį ar net valdyti pačią sistemą.

Vandentiekio vanduo filtruojamas net penkiomis pakopomis

Gausių aplodismentų nusipelno „GROHE Blue Home“ filtravimo sistema. Nepaisant kompaktiško dydžio, vanduo iki optimalios kokybės išvalomas net per penkis filtravimo etapus. Per pirminį filtravimą pašalinamos stambios smėlio ir purvo dalelės. Aktyviosios anglies filtravimu naikinamas nemalonų vandens kvapą ar skonį sukeliančios medžiagos, esančios namų vandentiekyje. Trečiame filtravimo etape jonų keitiklis sumažina kalkių ir sunkiųjų metalų kiekį, o pasirinkus „Magnis+Cinkas“ filtrą papildomai prisotiną vandenį iki 35 mg magnio ir 3 mg cinko. Kodėl tai svarbu? Pagal Vokietijos mitybos draugijos rekomendacijas žmogui kasdien reiktų gauti 300-400 mg magnio ir 8-14 mg cinko atsižvelgus į žmogaus amžių ir lytį. Sveikatos specialistai pabrėžia, kad cinkas stiprina imuninę sistemą, o magnis – raumenų ir nervų sistemą, be to, dar ir pagerina geriamo vandens skonį. Taigi šio filtro dėka vanduo ne tik papildomai išvalomas, įgauna subtilų skonį, bet ir papildomas žmogui svarbiais ir reikalingais mineralais. Toliau vyksta papildomas aktyviosios anglies filtravimas etapas užtikrinantis tobulą vandens skonį. Galiausiai – smulkiausiųjų dalelių filtravimas. Po filtravimo šaldymo sistema atvėsina vandenį iki žmogaus atsigaivinimui tinkamiausios temperatūros, o pageidaujant specialioje talpoje vanduo gali būti prisotinamas angliarūgšte iki lengvai gazuoto ar gazuoto. Tad vartotojas gali rinktis net tris filtruoto ir atvėsinto vandens variantus: tyro, lengvai gazuoto ir gazuoto.

GROHE nuotr,/„GROHE Blue Home“
GROHE nuotr,/„GROHE Blue Home“

Ar santechnikos prietaisas gali keisti vartojimo įpročius?

„GROHE Blue Home“ – puikus pavyzdys, kad taip. Žavi ne tik šios sistemos techninės charakteristikos, bet ir kaip ši sistema keičia vartotojų požiūrį į geriamąjį vandenį. Ekspertai yra paskaičiavę, kad žmogui per dieną vidutiniškai būtina išgerti bent du litrus vandens. Atliktas tyrimas parodė, kad naudojantys „GROHE Blue Home“ kasdien išgeria 35 procentais daugiau už tuos, kurie vandenį perka buteliuose, o jų išlaidos geriamajam vandeniui sumažėjo net 60 procentų. Vokiečiai netgi paskaičiavo, kad su šia sistema vien tik statistinė keturių asmenų europiečių šeima gali sutaupyti apie 600 plastikinių butelių per metus...
Tad „GROHE Blue Home“ – ne šiaip technologinė inovacija. Ji keičia požiūrį į geriamojo vandens kokybę, skonį ir teikiamą naudą, įtakoja vartojimo įpročius ir galiausiai priverčia užduoti sau klausimą: gal geriamasis vanduo plastikiniuose buteliuose – labiau problema, o ne sprendimas?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas.14 klausimų apie Kauną – ar pavyks teisingai atsakyti bent į dešimt?
Reklama
Beveik trečdalis kauniečių planuoja įsigyti būstą: kas svarbiausia renkantis namus?
Reklama
Kelionių ekspertė atskleidė, kodėl šeimoms verta rinktis slidinėjimą kalnuose: priežasčių labai daug
Reklama
Įspūdžiais dalinasi „Teleloto“ Aukso puodo laimėtojai: atsiriekti milijono dalį dar spėsite ir jūs