B.Senkevič teigimu, šio būsto savininkai – jauni, charizmatiški žmonės, kurie augina tris mergaites. Jie prašė jaukių ir kaip įmanoma naudingiau išnaudojamų erdvių.
„Kadangi objektas netradicinis – palėpė per du aukštus – o remonto metu ir šeima pagausėjo, teko projektuoti erdvę 5 žmonėms. Reikėjo kuo labiau išnaudoti kiekvieną centimetrą, įrengti pakankamai daiktų laikymo sistemų, kaip įmanoma maksimaliai išnaudoti erdvę, kurioje šeima leidžia laiką kartu“, – tikino ji.
Šis būstas, anot Beatos, yra stilių ir spalvų derinimo eksperimentas, kuriuo stengtasi suderinti gyventojų norus ir lūkesčius. Tačiau ji ypač džiaugiasi, kad kiekviena erdvė tapo jo išskirtinumu.
Šiame būste dizainerė turėjo sukurti kambarius trims mergaitėms. Beata pasakojo, kad su vyresniąja aptarė, ko ši norėtų.
„Šiuolaikinis jaunimas turi savo požiūrį ir labai tvirtą poziciją dėl visko, kas vykstą jų gyvenime. Jie turi savo norus, stilių, todėl bandėm rasti bendrą koncepciją“, – pasakojo ji.
Tiesa, kitas kambarys, kur įsikūrė dvi mergaitės, buvo Beatos ir mamos bendras darbas.
„Šiame objekte nestandartiniu sprendimu tapo virtuvė, kurią integravome po laiptais, o viršutines spinteles dekoravome sendintu stiklu“, – sakė Beata.
Šio būsto koridoriuje naudojama mėlyna spalva su aukso akcentais, svetainėje-virtuvėje bordinė ir žalia. Tačiau antrame aukšte nuspręsta likti prie šviesių pastelinių spalvų, o kiekviename kambaryje akcentuoti jo gyventojo išskirtinumą.