Kadangi dėl likusios projekto dalies klientė pasikliovė dizainere, prasidėjo šio moteriškai elegantiško buto dizaino kelionė. Moderni klasika, jungianti tiek interjero kūrėjos braižą, tiek užsakovės skonį, tapo šiose erdvėse karaliaujančiu stiliumi. Jį papildo art deco motyvai ir klasikinės detalės. Pasak dizainerės, jos užsakovė – pati itin ryški asmenybė, tad papildyti būstą norėjosi ryškiais meniniais kūriniais. Išgirdusi klientės norą turėti kokią nors atkreipiančią dėmesį detalę, dizainerė pradėjo paiešką. Toji detalė su „ryškiu cinkeliu“ turėjo derėti prie bendro erdvių stiliaus, nebūti per daug saldi ir glamūriška. Visiškai atsitiktinai užėjusi į saloną, M. Noreikienės pamatė paveikslą. Šiuo metu jis puošia svetainę.
Tekstūros ir spalvos buvo derinamos kontrasto principu – tamsios grindys ir šviesios sienos su baldais. Elegancija ir spalvų paletė buvo išskiriama per minkštąsias baldų dalis, dekorus, užuolaidas. Erdvėse dominuoja ąžuolinės parketlentės, išskyrus vonios kambarį, balti „didieji“ korpusiniai virtuvės, drabužinės, vonios baldai. Kontrastą pagyvina ciklameninė spalva, tamsiai rausvos užuolaidos miegamajame, smaragdinio atspalvio sofa svetainėje, lovatiesė, pagalvėlės ir žalia lova. Taip buvo siekiama neužgožti buto erdvės, nes ją lengva sumažinti kambarius apkraunant tamsiai baldais, atspalviais ir tekstūromis.
Koncepciją papildo auksinės bei žalvarinės detalės, iš kurių sudaryti šviestuvai virš valgomojo ir miegamajame, dekoro elementai, maišytuvai. Taip svetainėje atsirado pagal užsakymą pagaminta stiklinė lentynėlė, puikiai deranti prie šviestuvų stilistikos. Ji įmontuota kartu su televizoriumi. Šią erdvę pagyvina ir žvilgias veliūrines užuolaidas gražiai apšviečia lubose įmontuotas LED apšvietimas. Kadangi buto lubos gana aukštos, pasak dizainerės, gražiai atrodo nišinis apšvietimas: jis suteikia ypatingą jaukumo atmosferą, ypač tokiuose glamūriniuose namuose, o užuolaidas padaro dar puošnesnes. Rengiant šiuos namus neapsieita ir be itin gausaus korpusinių baldų projektavimo ir užsakymo. Tik minkštosios interjero detalės atkeliavo iš salonų.
Būsto kvadratūra ir pirminis statytojo erdvių suplanavimas apsunkino darbus. Pirminis sienų išdėstymas visiškai neatitiko itin moteriškos klientės norų, kuri, nors ir gyvena viena, turi daug daiktų. Jie jokiu būdu nebūtų tilpę erdvėse pagal pirmąjį suplanavimą. Mažos kvadratūros butas buvo padalytas į tris mažiukus kambarius. Iš jų liko vienas ir tapo drabužine. Kitas sumanus Monikos Noreikienės sprendimas – paslėpti kondicionieriai.
Miegamojo erdvėje į akis krinta povus atvaizduojantys tapetai, kurie dizainerei patiko jau ilgą laiką. Juos pasiūlė klientai, tačiau pasirinkta dekoruoti ne sieną, esančią už lovos, kaip įprasta, o kitą jos dalį. Su lovos spalva itin derantis raštas tapo sąsaja su virtuvės dalimi. Tapetai savo spalva ir raštu neužgožė pačios lovos.
Vonios kambario plytelių raštuose vyrauja auksinės detalės. Jas papildo prabangesnė maišytuvų, dušų sistemos alinija, atkeliavusi iš įmonės „Grohe“.
Šio interjero kūrimas tapo ne tik moteriškos elegancijos triumfu, bet ir sėkmingu asmeniniu interjero dizainerės Monikos Noreikienės projektu, nes atspindi jos mėgstamiausią stilistiką.