Advokatų kontora „Triniti“ šių metų vasarį, likus mėnesiui iki karantino, iš buvusio biuro L.Stuokos-Gucevičiaus gatvėje persikėlė į Vilniaus gatvę. V.Viešūnaitės teigimu, buvusios patalpos buvo nepatogios, mat jos buvo išsidėsčiusios per 4 aukštus. Be to, šiek tiek padidėjus komandai, visus sunku buvo sutalpinti, todėl buvo persikelta į didesnį biurą.
„Persikėlėme iš 350 kv. m į 522 kv. m ploto biurą. Šiek tiek padidėjo komanda, žmonėms laisviau, nereikia viename kabinete daug sutalpinti. Be to, į didesnį biurą kėlėmės su mintimi, kad ateityje augsime“, – sakė ji.
Šio biuro interjerą kūrė Nerija Sabaliauskienė, kurios paveikslai taip pat puošia patalpas.
Biurą sudaro dvi dalys: reprezentacinė, skirta susitikimams su klientais, ir dedikuota darbuotojams.
Pirmojoje yra kelios didesnės posėdžių salės ir nedideli pokalbių kambariukai. Antroji panašesnė į standartinį biurą, vyrauja kabinetinė sistema bei stiklinės durys. Tiesa, kai kurie teisininkai į savo kabinetą patenka per įspūdingas masyvias medines duris.
Biuro gale yra įrengta darbuotojams skirta erdvė, iš kurios patenkama į Vilniaus ir Islandijos gatves apžvelgiančius balkonėlius.
Anot V.Viešūnaitės, šis biuras tapo tikru iššūkiu jį įrengiant.
„Pavyzdžiui, sienų spalvas galėjome rinktis tik tokias ir ne kitokias, žinoma, lipdiniai – neliečiami, į sieną vinies neįkalsi be leidimo. Negalėjome išskaidyti didelių erdvių, nes neleidžia statyti pertvarų, kambarys turėjo likti toks, koks yra. Net šviestuvų negalėjome keisti kitais“, – pasakojo ji.
Advokatų kontora įsikūrusi XIX amžiaus pastate, kuriam 2005 metais buvo suteiktas valstybės saugomo objekto statusas.
Kodėl tada prisirinko tokias, didelį galvos skausmą keliančias, patalpas? V.Viešūnaitė aiškino, jog firma ieškojo išskirtinumo.
„Nenorėjome kraustytis į standartinį biurą, reikėjo, kad patalpose būtų savitumo, ir radome šias. Senamiestyje nėra labai daug patalpų, kur pajustum, jog tai tavo. O visi tie stikliniai biurai yra vienodi, ir labai sunku iš jų išspausti kažką kitokio“, – įsitikinusi ji.
Kaip sekėsi prisitaikyti prie naujos realybės ir dirbti iš namų? V.Viešūnaitė sakė, buvo kiek nustebusi, kad perėjimas įvyko sklandžiai. Viskas, ko reikėjo, tai pasiimti kompiuterį, ausines, pelytę ir dirbti iš namų.
„Nebuvo jokių trukdžių, kad negalėtume prisijungti prie duomenų bazės. Viskas vyko taip pat, tik namuose. Neturėjome jokios pertraukos. Aišku, atsirado susitikimai per „Zoom“. Tik vėliau įvertini, kad viskas taip sustyguotą, jog pasiimi kompiuterį ir toliau vyksta darbai“, – 15min tikino ji.