Šis biuras, ko gero, įkūnija visas aktualiausias šiuolaikinio biuro tendencijas. Interjero autoriai Goda Račkauskaitė ir Mindaugas Leknickas sukūrė išskirtinę darbo erdvę, po kurį būtų galima vedžioti smalsuolius pasakojant ne tik apie šiuolaikinio biurą dabartį, bet ir ateitį. Čia galima rasti viską, be ko jau sunku įsivaizduoti XXI šiuolaikinę darbo aplinką, nors daugeliui vis dar gali atrodyti keistai.
Darbuotojai pluša atviro išplanavimo erdvėse, o pokalbiams jiems įrengtos specialios akustinės kabinos. Poilsio zonoje galima atsipalaiduoti daužant bokso kriaušę, o pasitarimai ir susirinkimai vyksta supantis ant sūpynių. Tačiau šis biuras nėra tik žaidimų aikštelė suaugusiems. Interjero dizaineriai puikiai įgyvendino viziją sukurti jaukią ir kūrybišką darbo aplinką, kuri skatintų ne tik didesnį darbuotojų kūrybingumą, bet ir jų produktyvumą.
Bendradarbystės erdvės – dar viena ryški šiuolaikinio darbo aplinkos tendencija, kai įmonės neturi atskiro biuro, bet dirba su kitomis vienoje erdvėje – taip ne tik dalinamasi nuomos kaštais, bet ir siekiama tarpusavyje bendradarbiauti, atrasti bendrų interesų.
„ALT Space“ erdvėje įsikūrė kūrybinių industrijų profesionalai, o didžiausias iššūkis architektams buvo suprojektuoti kūrybiškas ir funkcionalias erdves, kurios ne tik būtų pritaikytos komfortiškam darbui, bet ir skatintų jų bendruomeniškumą, norą dalintis savo idėjomis ir bendradarbiauti. Čia įrengtos ne tik modernios, ergonomiškos darbo, poilsio, susitikimams ir pokalbiams skirtos vietos, bet ir moderni daugiafunkcinė salė įvairiems renginiams ir filmavimams.
Šis interjeras išsiskiria savo elegancija ir reprezentatyvumu. Interjeras pabrėžia kompanijos solidumą ir inovatyvumą. Įmonės didelis dėmesys skirtas ergonomiškoms, šiuolaikinėms darbo vietoms, vyrauja natūralios medžiagos ir preciziška kokybė.
Interjeras, apie kurio kūrybinį procesą architektūros studijos „A2sm Architects“ vadovas, architektas Sla Malenko atsiliepė dviem žodžiais „Buvo įdomu...“. Kartu su architektėmis Greta Frišmantaite-Gudaitiene ir Kristina Čimkute į šį tikrą architektūrinį nuotykį leidosi ir „Ergolain“ komanda.
Tarptautinio banko „Danske Bank“ padalinio „MobileLife“ interjeras kiekviename žingsnyje alsuoja kūrybiškumu ir netradiciniais sprendimais. Jis nė iš tolo neprimena tarptautinės kompanijos biuro rimtiems kostiumuotiems dėdėms, tačiau interjero autoriams pavyko atrasti puikų balansą tarp darbo, poilsio, ergonomikos ir inovacijų.
Daug kas nustemba sužinoję, kad „Ergolain“ įmonės projektų sąraše galima rasti ir nemažai visuomeninių interjerų – viešbučių, restoranų, kavinių, o ji bendradarbiauja ir su kitų šalių interjero dizaineriais ir architektais.
Šis Norvegijos sostinėje atsidaręs restoranas – puikus pavyzdys. Norvegijos dizaino studijos projektuotas interjeras alsuoja skandinaviška prabanga ir elegancija, o „Ergolain“ komanda su aukštais kokybės reikalavimais ir iššūkiais susitvarkė tiesiog puikiai.
Šiandien net 80 proc. visų parduodamų darbo stalų Skandinavijoje yra reguliuojamo aukščio. Šie baldai populiarėja ir Lietuvoje, tačiau netrūksta ir skeptiškų nuomonių apie jų naudą, nors dažniausiai darbuotojams tiesiog pritrūksta informacijos ir įpročių, kaip tinkamai išnaudoti šių baldų privalumus.
Šiandien net 80 proc. visų parduodamų darbo stalų Skandinavijoje yra reguliuojamo aukščio
Statistiniai duomenys rodo, kad tik kas trečias darbuotojas supranta, kaip taisyklingai tokiais baldais biure naudotis, kokią naudą suteikia jų sveikatai ir savijautai. Naujausias „Ergolain“ reguliuojamo aukščio stalo modelis „Stand Up“ gali turėti integruotą biuro operacinę sistemą „Table Air“, kuri ne tik padės planuoti darbo procesus biure, bet ir paslaugiai darbuotojui primins, kada jau laikas padirbėti ir atsistojus.
Autorinio lietuviško dizaino serijinės baldų kolekcijos premjera – vis dar nemažas įvykis Lietuvos architektūros ir dizaino padangėje. Architekto Ryčio Mikulionio sukurta minkštų akustinių baldų serija „Boxy“ turi minkšto ir korpusinio baldo bruožų. Architektui buvo svarbu, kad šių baldų gamybos nevaržytų sudėtinga technologija, būtų galimybė rinktis skirtingas baldo korpuso spalvas, faktūras.
„Boxy“ jaukumo suteikia ir natūralūs lino, vilnos baldų audiniai. Šiuolaikiniuose biuruose viešosios erdvės dažnai yra atviros, tačiau jose dirbantiems žmonėms reikalingos zonos, kur jie galėtų susikaupti, atsiriboti nuo išorės, privačiai pasikalbėti mobiliu telefonu netrukdydami aplinkiniams. „Boxy“ visas šias užduotis atlieka tobulai.