Pasak „Liepmetos“ direktoriaus Karolio Kairaičio, „Kautra“ teritoriją įsigijo dėl tinkamos vietos ir galimybių ją išnaudoti ne tik įmonės poreikiams, bet ir ateityje pasiūlyti rinkai nuomotis komercines patalpas.
„Tokio dydžio teritorija vien „Kautrai“ tikrai yra per didelė, nes Vilniaus filialo parkas nėra toks didelis kaip Kauno, tačiau faktas, kad ji būtų išnaudojama ne tik savoms reikmėms ir tolesnei bendrovės plėtrai, bet taip pat čia galėtų atsirasti ir tam tikros komercinės, ilgalaikės nuomos galimybės, nes yra užuomazgų, kam tai būtų įdomu“, – BNS teigė K.Kairaitis.
„Matome šį rajoną kaip perspektyvų, nes čia bus daug įvairios plėtros įvykdyta. Ir potencialas mums yra tinkamas“, – pridūrė jis.
Būsimų investicijų K.Kairaitis nenorėjo atskleisti aiškindamas, kad net ir pasikeitus planams šis sandoris nuostolių įmonei neatneštų.
„Dėl konkrečių planų nenorėčiau spekuliuoti. Esame dukterinė „Kautros“ įmonė, turime savo teritoriją Metalo gatvėje, todėl jei vystytume įsigytą teritoriją, svarstytume galimybę ligšiolinę bazę parduoti, nes faktas – mums dviejų teritorijų savo poreikiams tikrai nereikia“, – aiškino jis.
Nekilnojamojo turto registro duomenis, gegužės viduryje įregistruota pirkimo-pardavimo sutartis – pagal ją „Liepmeta“ iš Turto banko įsigijo 4,3 ha ploto sklypą su nedideliu namu ir kitais statiniais.
Balandį vykusiame aukcione pradinė šios turto kaina siekė 1,6 mln. eurų.
Turto bankas kompleksą iš VRM perėmė 2019 metų kovą, o aukcione gautos lėšos bus skirtos VRM Turto valdymo ir ūkio departamento atnaujinamo turto projektams.