Penktadienį baigto sandorio vertė neatskleidžiama. Juo investicijų bendrovė iš nekilnojamojo turto plėtros įmonių VPH bei „Capital City Group“ perims parduotuvės valdytoją „Palanga properties“.
„Visų mūsų fondų tikslai yra investuoti į stabilią grąžą generuojantį komercinį nekilnojamąjį turtą, tad šis objektas puikiai papildo mūsų nekilnojamojo turto portfelį. Vasarą autobusų stotis aptarnauja 180 autobusų per dieną, tad tai yra natūralus pirkėjų traukos taškas, kuris išlieka patrauklus ir ne sezonu metu“, – BNS sakė G. Baltakis.
2014 metais atidarytoje parduotuvėje Klaipėdos plente įsikūrę 16 nuomininkų, tarp jų „Maxima“, „Eurovaistinė“ ir „Delano“.
Parduotuvę plėtojusi ir dabar valdanti bendrovė „Palanga properties“ skelbė į projektą investavusi 5,2 mln. eurų. Tuomet pagrindinė pastato nuomininkė „Maxima LT“ skelbė į parduotuvę investavusi 1,16 mln. eurų
Registrų centro duomenimis, „Palanga properties“ priklauso Latvijos „Venturecorp property holding Baltics“ (57,5 proc.) ir Lietuvos įmonei „Capital city group“ (42,5 proc.). Pastaroji lygiomis dalimis priklauso Janinai Zarembienei ir Gediminui Rimkui.
Šiuo metu vienintelis netiesioginis „Prosperus Real Estate Fund III“ akcininkas yra G. Baltakis. Pasak jo, 2019 metų pradžioje įmonė planuoja siekti leidimo veikti kaip investicijų bendrovė.
„Planuojame kreiptis į Lietuvos banką dėl licencijos veikti pagal informuotiesiems investuotojams skirtų kolektyvinio investavimo subjektų įstatymą, kad akcijos galėtų būti pasiūlytos platesniam investuotojų ratui. Detaliau šiuo metu apie fondą negaliu atskleisti, viską dar deriname su investuotojais, kurie turės būti patvirtinti Lietuvos banko“, – sakė G. Baltakis.
Gavus Lietuvos banko leidimą, bendrovės valdytoja turėtų tapti investicijų bendrovė „Investicijų valdymas Prosperus“, kurios valdomų fondų nekilnojamojo turto portfelio vertė tuomet sieks apie 40 mln eurų.