Antrasis „Naujoji Rivjera“ projekto etapas sudarytas iš dviejų 4 ir 6 aukštų A+ energinės klasės pastatų. Juose įrengtos 3 komercinės patalpos ir 55 1-4 kambarių butai, kurių plotas nuo 30 kv. m iki 130 kv. m. Daugiau nei pusė butų ir visos komercinės patalpos jau parduotos. Projekte itin didelis dėmesys buvo skirtas tam, kad būstai būtų kuo šviesesni ir į juos patektų kuo daugiau natūralios šviesos: visi butai turi balkonus ir ypatingai didelius langus, pro kuriuos atsiveria upė ir Gedimino pilis, o viršutiniuose aukštuose įrengti išskirtiniai apartamentai su privačiomis terasomis ir įspūdingais Vilniaus panoramos vaizdais. Dalis butų įrengti per du aukštus. Uždarame projekto kieme taip pat įrengtos šiuolaikiškos vaikų žaidimų aikštelės ir nestandartiniai apželdinimo sprendimai.
Į sporto gatvę žvelgiančių namų pirmuosiuose aukštuose įrengtos komercinės paskirties patalpos, o po žeme – automobilių stovėjimo aikštelė su dviračių saugyklomis ir galimybe įsirengti nuosavas elektromobilių įkrovimo stoteles.
„Net ir tuomet, kai įprastą gyvenimo ritmą šalyje sutrikdė karantinas, statybų darbai vyko sklandžiai, todėl projektą įgyvendinome netgi greičiau nei planavome. Gyventojų susidomėjimas butais patrauklioje miesto vietoje išlikęs. Nemažai užklausų dėl projekto „Naujoji Rivjera“ butų sulaukėme iš kituose mūsų projektuose namus įsigijusių klientų. Pavyzdžiui, klientai, gyvenantys ankstesnio „Rivjera“ projekto etapo namuose, domisi galimybėmis naujajame projekte įsigyti didesnio ploto būstą“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Vanagas.
K.Vanagas pažymi, kad būstą įsigyti planuojantiems gyventojams galimybė įsikurti miesto centre ar šalia jo, o kartu gyventi ramioje gamtos apsuptyje išlieka vienu didžiausių privalumų – ypač, kai tokių vietų mieste sparčiai mažėja. Be to, anot K. Vanago, gyventojai ir toliau kelią aukštą kortelę būstų ir kokybei ir statytojų patirčiai, jaučiamas atidesnis jau įgyvendintų projektų vertinimas.
Architekto Giedriaus Stogio projektuoti namai yra įsikūrę šalia Žirmūnų tilto, kuriuo lengvai pasiekiamas miesto Senamiestis su išvystyta paslaugų infrastruktūra, kultūros objektais ir erdvėmis. Miesto centrą iš naujųjų namų patogu pasiekti ir palei upę besidriekiančiais pėsčiųjų ir dviračių takais. Pėsčiomis pasiekiamos ir daugelis populiarių miesto rekreacinių erdvių – savivaldybės vystoma Neries pakrantės sporto ir laisvalaikio zona, Bernardinų sodas, Kalnų, Tuskulėnų ir Č.Sugiharos sakurų parkai.
Vystant projektą didelis dėmesys skirtas ne tik harmoningai namų aplinkai, vidiniam kiemui, patogiam butų planui, bet ir pažangiems techniniams sprendimams, butuose užtikrinantiems garso izoliaciją, ekonomišką energijos naudojimą ir aukštą oro kokybę. Būtuose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, grindinis šildymas, o ant aukštesniojo pastato stogo – saulės jėgainė, kurios sugeneruota energija bus naudojama bendrosiose namų erdvėse.
„YIT Lietuva“ Vilniuje taip pat įgyvendina gyvenamojo būsto projektus „Naujasis Skansenas“, „Matau Vilnių“ ir „Raitininkų sodas“. Kaune bendrovė vysto urbanistinį Piliamiesčio kvartalą dešiniajame Neries krante ir „Šilo namų“ projektą.