Kol jo draugai iš universiteto linksmindavosi vakarėliuose, Jamesas Couplandas, kuriam dabar 28-eri, pasinaudojo savo studijų paskola, kad pradėtų savo kelią nekilnojamojo turto versle.
Didelės pastangos atsipirko, nes jaunuolis, nesulaukęs 20-ies, galėjo su paskola įsigyti pirmąjį savo gyvenime nekilnojamąjį turtą, sumokėjęs 10 proc. 5,3 tūkst. svarų sterlingų įnašą, tačiau prireikė šiek tiek laiko, kol jis galėjo pradėti dirbti pagal dabartinį modelį: pirkti „apšiurusį“ nekilnojamąjį turtą ir versti jį namais studentams.
„Studijuodamas universitete supratau, kiek pinigų iš studentų uždirba nuomotojai, imdami iš mūsų visų atskirai mokesčius už kambario nuomą“, – atskleidė jaunas vyras.
„Visi mano draugai eidavo į miestą ir pirkdavo „Xbox“ ar naujus „PlayStation“, o aš pirkdavau dažus ir kilimus“, – tikino jis.
Jamesas iš Jorko ne tik studijavo, bet ir remontavo naują namą, kurį nusipirko iš savo santaupų – 6 tūkst. svarų sterlingų.
Nuo to laiko Jamesas sugebėjo įsigyti dar aštuonis nekilnojamojo turto objektus, visus įsikūrusius Golės mieste, Rytų Jorkšyre.
Pasak jaunuolio, jis juos įsigijo už palankias kainas – nuo 40 iki 66 tūkst. svarų sterlingų, o kai kuriuos iš jų vėliau pardavė kitiems savininkams.
Likusius penkis, kuriais jis pasidalijo „TikTok“, jis nuomoja keliems pavieniams studentams, o ne didesnei žmonių grupei.
Užuot perdavęs pertvarkytą turtą šeimai ir ėmęs iš jos 600 svarų sterlingų per mėnesį, Jamesas užsidirba padalijęs namą į penkis mažesnius kambarius, už kuriuos ima 135 svarus sterlingų per savaitę.
Vaizdo įraše jis suskaičiavo, kad tai yra 2925 svarai sterlingų per mėnesį.
Į nuomos mokestį įskaičiuotos nuomininko sąskaitos, pavyzdžiui, už dujas, elektrą, vandenį ir belaidį internetą.
Jo „TikTok“ puslapis @jamesproperty_ yra subūręs beveik 540 tūkst. sekėjų, kurie nuolat domisi jo vaizdo įrašais, taip pat patarimais ir gudrybėmis, kaip pradėti šį verslą.